Karanlık Açıkladı ! 'Demba Ba Müjdesi'

A Takım Doktorumuz Ertuğrul Karanlık, sakatlık sorunu yaşayan futbolcularımız ile ilgili BJK TV’ye açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 22.12.2014 - 15:34 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

‘Demba Ba’nın tedavisi için yoğun şekilde çalıştık’
 
“Demba Ba sakatlandıktan sonra ne zaman geri döneceği ile ilgili yorumlar yapılmıştı. Galatasaray maçına yetişip yetişmeyeceği merak ediliyordu. Bütün oyuncuların en kısa sürede geri dönmelerini arzuluyoruz. Her maça önem veriyoruz. Demba Ba, Trabzonspor maçında sakatlandı. Bilgisayarlı tomografi çekildi. Yoğun tedavi süresi başladı. Sağlık ekibi olarak çok yoğun bir şekilde çalıştık.”
 
‘Veli’de büyük bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum’
 
“Veli dünkü maçta iki kasık bölgesinden problem yaşadı. Maçtan sonra ağrısı yok denecek kadar azalmıştı. Sabah idmanına katıldı. Daha sonra MR çektirmeye gitti. Büyük bir sıkıntısı olacağını düşünmüyorum.”
 
‘Ramon Motta hafta içi takıma katılır’
 
“Ramon Motta’nın geçen haftaki maçta ayak bileğinde yırtık oluştuğunu söylemiştik. Tedavisi iyi gidiyor. Hafta içinde takıma dönecektir.”
 
‘Tomas Sivok umarım en kısa sürede takıma döner’
 
“Tomas Sivok’da yırtık sorunu yok. Bacağında bir iltihap bulunuyordu. Belinde geçmişten ufak bir problemi vardı. Umarım kendisi en kısa sürede iyileşir ve takıma katkıda bulunur.”

Gelişmelerden Haberdar Olun

@