Kardemir Karabükspor Kulübü Basın Sözcüsü Ziya Ünsal, Çaykur Rizespor maçı öncesinde konuştu.

Kardemir Karabükspor Kulübü Basın Sözcüsü Ziya Ünsal, hafta sonu sahalarında Çaykur Rizespor karşısında kazanmak için oynayacaklarını söyledi. Kardemir Karabükspor, Cumartesi günü sahasında Çaykur Rizespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Yılmaz Vural gözetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan Emre Güngör ile Traore katılmazken, Mabila ve Aykut Özer takımdan ayrı çalıştı. Kardemir Karabükspor’un eski oyuncularından Bülent Bal, antrenmanı ziyaret ederek Yılmaz Vural’la bir süre sohbet etti.

Gözden kaçırmayın

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın "Andre Franco" savaşı! Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın "Andre Franco" savaşı!

 

Antrenman sonunda ise 100’üncü Yıl Gençlikspor yöneticileri futbolculara baklava ikram etti. Basın sözcüsü Ziya Ünsal, Çaykur Rizespor maçını kazanmak için oynayacaklarını söyledi. Taraftarların stadı doldurmalarını isteyen Ünsal, "Kritik bir dönemdeyiz ve bu dönemi hep birlikte aşacağız. Bilet fiyatlarını çok cüzi tuttuk. Lütfen gelip takımlarını desteklesinler" dedi.

 

Beşiktaş maçında protokol tribününde yöneticiler için yer ayrılmadığını belirten Ünsal, "Bu konuyla ilgili gerekli yerlere ikazlarımızı yaptık. Ama bu konunun en büyük muhatabı ev sahibi statüsünde olan Beşiktaş kulübüdür. Misafirimize aynı şey Karabük’te olsaydı o stadı ayağa kaldırırdım. Ev sahibi takımın, gelen misafir takımla ilgili her türlü sorumluğu üzerindedir. Böyle bir şeyin mazereti olamaz" dedi.