''Kaptanı Harcamak''

Beşiktaş Kongre Üyesi Çağrı Göksel İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk kadro dışı kalması olayını KartalBakışı`na değerlendirdi.Beşiktaş Kongre Üyesi Çağrı Göksel İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk kadro dışı kalması olayını KartalBakışı`na değerlendirdi.Ba

ÖZEL 14.10.2013 - 13:59 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş Kongre Üyesi Çağrı Göksel İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk kadro dışı kalması olayını KartalBakışı`na değerlendirdi.


Basına ayrıntıları yansımaya devam eden malum kavgada Beşiktaş kaptanının bir tepkisi var, haklı mıdır haksız mı buna tribünler karar verecektir. 'Fenerin artıkları gelip burada artistlik yapamaz'' diyor okuduğumuza göre.


Diğer yanda, belli hizmetleri karşılığında transfer olduğu Fenerbahçe'de tutunamayıp, başkanın garip ısrarıyla paralar saçılan, 10 dakika top oynamadan gece kulübü kavgalarıyla ve sakatlıklarıyla anılan bir Sezer Öztürk profili var karşımızda. 


Üstüne üstlük kendisini yanlışları konusunda uyarma yetkisine ve hakkına sahip, 2 hafta öncesine kadar adam gibi adam, büyük kaptan diye bağrımıza bastığımız İbrahim Toraman'a saygısızlığı kabul edilir cinsten değilken takım disiplini adına ikisinin de ipinin çekilmesi belki çok yanlış değil ama bana hiç adilane gelmiyor. 


Futbolculuğu tartışılır, iyi ön liberodur kötü stoperdir fark etmez, ama Baba Hakkı'nın futbolcu kovalama hikayeleriyle büyüyüp Beşiktaş kaptanından saha içi ve dışında birçok şey bekledikten sonra üç günlük şımarık topçu için Toraman'ı kaybedersek vefasızlıkta ün yapmış bir camia olarak en fazla halkaya bir yenisini daha ekleriz. Birilerinin gelip para kazanıp sonra çekip gittiği, camia olamayan, sosyal tarafinı iyice yitiren bir kulüp olup çıktık zaten.


Hatadan dönülmesi umuduyla, kaptana katılıyorum, başkandan torpilli de olsa Fener'in artıkları gelip burada artistlik yapamaz, burası Beşiktaş!

 


Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@