'Kanat' kararsızlığı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, derbide Fenerbahçe’ye karşı ekstra özel önlemler almayacak.

GÜNDEM 28.02.2016 - 03:32 21.04.2021 - 23:57 Kartal Bakışı
Derbi maçına bir gün kalması nedeniyle, kadro tercihi konusunda daha net düşüncelere sahip olan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe’ye karşı ekstra özel önlemler almayacak.
Futbolcularına her maçın kazanılması gerektiğini her fırsatta dile getiren deneyimli teknik adam, ideal on birine yakın bir kadroyu sahaya sürmeyi planlıyor. Güneş’in sadece kanat tercihleri konusunda net karar vermediği bildirildi. Olcay, Quaresma, Kerim ve Gökhan’ın antrenmanlarda iyi performans sergilemesi nedeniyle böylesine tatlı bir sorunla karşılaşan Güneş, kanat tercihini bugün netleştirecek.

Fenerbahçe maçının hazırlıklarını kapılarını dış dünyaya kapatarak sürdüren Beşiktaş’ta, siyah-beyazlı futbolcuların neşeli tavırları, derbi öncesi teknik heyet ve yönetimin yüzünü güldürüyor.

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan dünkü idmanda taktik çalışması gerçekleştiren futbolcular, idman sırasında birbirleriyle sürekli olarak şakalaştı. Siyah-beyazlı teknik adam, idmanın taktik bölümünde oyuncularına Fenerbahçe maçında ya pılması gerekenleri anlattı.


MİLLİYET

Gelişmelerden Haberdar Olun

@