Kamp Kanunları

Beşiktaş teknik heyeti, geçen sezon takımda yaşanan saha dışı olaylarının yeni dönemde de tekrarlanmaması için işi şimdiden sıkı tutuyor. Bilic, bu doğrultuda 10 Temmuz'a kadar sürecek olan Almanya kampı için oyuncularına 10 maddelik liste hazırladı.

FUTBOL 01.07.2014 - 03:58 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Geçen sezonda özellikle futbolcuların özel yaşamlarında karıştığıolaylar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş’ta teknik heyet,yeni dönem öncesinde tedbirlerine kamp döneminden itibaren başladı.Geçtiğimiz Nisan ayında Gökhan Töre’nin sırtından vurulmasıylasonuçlanan izinsiz gece eğlencesinin ardından takımda ortaya çıkandisiplinsizlik probleminin gelecek sezon önüne geçmek isteyen BaşkanFikret Orman’ın, benzer bir durumun yaşanmaması konusunda Bilic’iuyardığı bildirildi. Bu olayın ardından takımın kalan haftalardaikincilik koltuğunu Galatasaray’a kaptırmasını örnek gösteren Orman’ınönerisine olumlu bakan Slaven Bilic’in, 10 Temmuz’a kadar sürecek olanAlmanya kampı için oyuncularına 10 maddelik bir program belirlediğiöğrenildi. Bu doğrultuda ilk etapta Marienfeld’te konaklanılan ResidansKlosterpforte Oteli’nin sporculara ait olan kısmının tamamının kulüpiçin kapatılmasını sağlayan Hırvat teknik adamın, oyuncuların yemeksaatlerinden uyku zamanlarına kadar bir program oluşturduğu ifadeedildi.

Yemekler özel aşçıdan


Almanya kampına 26’sı futbolcu olmak üzere 69 kişiden oluşankafileyle giden Siyah-Beyazlılar’ın, yemeklerinin özel aşçı tarafındanyapıldığı bildirildi. Bilic’in bu doğrultudaki isteğinin ardından takımaşçısı Recep Koyunlu’nun, özel olarak belirlenen menüdeki yemekleriçıkardığı öğrenildi.


İşte 10 maddelik ferman!

1.     Saat 23.00’de herkes yatmış olacak.
2.     Kahvaltı, için belirlenen saatler içinde herkes restoranda olacak.
3.     Odalara önceden belirlenenler dışında yiyecek ve içecek götürülmeyecek.
4.     Ziyaretçisi olan oyuncu, teknik ekipten izin alacak. Dinlenme zamanında otele ziyaretçi alınmayacak.
5.     İzin günü hariç otel dışına çıkış özel izne bağlı olacak.
6.     Kulübün resmi sponsorlarının tedariği dışında kıyafet giyilmeyecek.
7.     İzinsiz medyaya özel röportaj verilmeyecek.
8.     Otel içindeki toplantılara tam zamanında katılım sağlanacak.
9.     Otel dışından siparişle hiçbir şey aldırılmayacak.
10.     Odalarda yüksek sesle, TV izlenmeyecek. Bilgisayarlardan yüksek müzik sesi çıkartılmayacak.

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@