Son dönemlerin büyük çıkış yakalayan dizisi Kalp Yarası yeni bölümüyle ekranlarda. Sürükleyici hikayesiyle gönüllere taht kuran dizide, Ferit karakterini canlandıran Gökhan Alkan kim merak konusu...

Yaz aylarına damgasını vuran, sevilen dizi Kalp Yarasının yeni bölümleri kadar oyuncuları da merak edilmekte. Dizinin başrol oyuncularından, Ferit karakterini canlandıran Gökhan Alkan da merak edilen, araştırılan oyuncular arasında yer alıyor. 

*Kalp Yarası Ferit kimdir?

Büyük beğeniyle takip edilen dizide Ferit; Sancakzade ailesinin küçük oğlu. Genç, yakışıklı, cömert, nazik, tutkulu, potansiyelini başına gelen felaketlerle keşfedeceğimiz bir karakter. Yetenekli ve umut vaat eden bir avukatken, ideallerinin üzerine gitmeyip aile şirketine gelmiş. Sancakzade Holding'in CEO'su. Sadece, holding dışında yöre insanına yardım amaçlı avukatlık yapıyor Atı Fırtına; üzerine titrediği, onun kıymetlisi. Ferit içindeki sevginin, şefkatin büyük bir kısmını paylaştığı Fırtına'dan bu nedenle hep kıskanılır. Başta Hande'nin sonra da etrafındaki diğer insanların asıl hatası, Ferit'le Fırtına arasına girmeye çalışmalarıdır. Ayşe ile birlikte değişecek, aşkı tadacaktır.

*Gökhan Alkan kimdir?

Gözden kaçırmayın

Kuruluş Osman Gündüz Bey ölecek mi? Gündüz Bey gerçekte ne zaman ölüyor? Kuruluş Osman Gündüz Bey ölecek mi? Gündüz Bey gerçekte ne zaman ölüyor?

Kalp Yarası dizisinde Ferit'e hayat veren Gökhan Alkan,

8 Aralık 1987 tarihinde İstanbul'da doğan Türk oyuncudur.

Alkan, Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Mühendisliğinden mezun oldu. Oyunculuk eğitimini MSM Actor Studio'da aldı. Mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda 2 sezon oynadı ve sonra bir grup arkadaşıyla kendi tiyatrosunu kurdu.

2016 yılında Güney Kore'de düzenlenen APAN (Asia Pasific Actors Network) Star Awards Özel Ödülü'nün sahibi oldu. "Kalp Atışı" adlı dizide başrolü paylaştığı Öykü Karayel ile birlikte 2017 yılında Altın Kelebek En İyi Dizi Çifti Ödülü'nün sahibi oldular.

Bir çok dizi ve filmde de yer alan sevilen oyuncu, meslek kariyerinin basamaklarına bir bir tırmanmaya devam ediyor.

Gökhan Alkan Boyu ve Kilosu

Gökhan Alkan dizdeki adıyla Ferit 1.88 boyunda ve 85 kilo

Gökhan Aslan Yaşı!

Ferit karakterini canlandıran Gökhan Alkan 33 yaşında.