Sezon sonunda kiralık sözleşmesi bitecek Shinji Kagawa, Beşiktaş’la yola devam etmek istiyor. Yıldız oyuncu, bununla ilgili talebini hem yönetici Ahmet Kavalcı hem de Dortmund kulübüne iletti.

Devre arasında Borussia Dortmund’dan sezon sonuna kadar kiralanan Shinji Kagawa, gelecek sezon da Beşiktaş formasıyla kariyerine devam etmek istiyor.

A Takım Sorumlusu Ahmet Kavalcı ile özel bir görüşme yaptığı öğrenilen Kagawa’nın, yeni anlaşma konusunda herhangi bir sıkıntı çıkarmayacağını bizzat ilettiği öğrenildi. Dortmund’la 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Japon futbolcunun, bu talebini menaceri aracılığıyla Alman temsilcisinin yöneticilerine de söylediği ifade edildi.

Gözden kaçırmayın

Tayyip Talha: Kazanmayı çok istedik fakat olmadı Tayyip Talha: Kazanmayı çok istedik fakat olmadı

Siyah-Beyazlılar’ın da, 30 yaşındaki hücum oyuncusunun bu olumlu tavrı sonrasında harekete geçmeye hazırlandığı ve hem saha dışında hem de saha içinde takıma daha büyük katkılar sağlaması beklenen Kagawa ile yola devam etmek adına tüm imkanları seferber edecekleri bildirildi. Bu arada tecrübeli futbolcunun, Alanya karşılaşmasında artık ilk 11’deki yerini alması bekleniyor.

Fanatik