Kadro Adriano'ya göre şekillenecek

Beşiktaş 9 Ağustos Perşmbe günü UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Avusturya temsilcisi Lask Linz'i ilk maç için konuk edecek. 

FUTBOL 07.08.2018 - 15:11 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Beşiktaş 9 Ağustos Perşmbe günü UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Avusturya temsilcisi Lask Linz'i ilk maç için konuk edecek. 

Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn ekibini iki maçın sonunda sekiz golle saf dışı bırakan Kara Kartal nispeten daha güçlü gözüken Lask Linz'e karşı kazaya uğramak istemiyor. 

DHA'nın haberine göre disiplini elden bırakmayan Şenol Güneş maç kadrosunu Adriano'nun durumuna göre şekillendirecek.

Dünya kupası sonrası yaklaşık 2 hafta önce takımla çalışmalara başlayan Pepe'nin defansta oynamasına kesin gözüyle bakılırken, yanındaki ismin Medel olması bekleniyordu. Fakat habere göre; Orta sahada oynaması beklenen Adriano'nun sakatlığı sonrası Şenol Güneş, orta sahaya Medel'i kaydırarak defansta Pepe'nin yanında Necip Uysal'a şans verebilir. 2 gündür antremanlara çıkmayan Adriano'nun yerine orta sahada görev yapacak olan Medel'e Oğuzhan ve Tolgay eşlik edecek. B36 Torshavn maçlarında başarılı bir performans gösteren ileri üçlü Lens, Babel ve Larin ise bozulmayacak. Adriano'nun Perşembe akşamı oynama ihtimalinin düşük olduğu belirtiliyor.