Jose Sosa'nın Mutsuz Olduğu Konu! Açıkladı

Beşiktaş'ın, Bursaspor'u tek golle geçtiği karşılaşmada asisti yapan Jose Sosa, karşılaşma sonrasında konuştu.

FUTBOL 23.09.2014 - 00:26 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı

Beşiktaş'ın, deplasmanda Bursaspor'u 1-0 mağlup ettiği mücadelenin ardından golde asisti yapan Jose Sosa ile birlikte Pedro Frnaco yayıncı kuruluş mikrofonlarına konştu.

Golü anlatan Sosa, fiziksel olarak hazır olmadığını itiraf ederken, "Çok mutluyum. Geçen maç iyi oynamamama rağmen, galibiyet ve benim de iyi oynamam beni mutlu etti. Ceza sahası köşesinde tehlikeli bir yerdeydim. 2-3 oyuncunun benim üzerime geleceği belliydi. Olcay tek başınaydı ve ben de ona bıraktım. Fizik olarak hazır değilim. Mutluyum, ama istediğim hazırlığım, fiziksel yeterliliğim yok şu anda" ifadelerini kullandı.

"KİMİN OYNADIĞI ÖNEMLİ DEĞİL"

Pedro Franco ise, ilk yarıda çok kötü oynadıklarını söylerken, "İyi bir takıma karşı zorlu bir maç oynadık. İyi baskı yaptılar üzerimize. Bizi ilk yarı iyi bozdular. İkinci yarı daha tempoluyduk. Böyle günlerde sonuna kadar mücadele edip, kazanmanız lazım. Biz de bunu yaptık. İlk yarı için çok şeyler söylenebilir, ama maça bakmak lazım. İkinci yarı bir şeyleri düzeltmemiz gerekiyordu. Biz bir takımız. Benim yanımda kimin oynadığı, ya da benim oynayıp oynamamam önemli değil. Önemli olan galibiyetti" diye konuştu.