Jose Sosa ve Veli Kalvak'a kanca!

Şampiyonluğa koşan Beşiktaş’ta Arjantinli futbolcu Jose Sosa ve Avusturyalı Veli Kavlak'a Avrupa’nın önemli takımları talip oldu.

GÜNDEM 14.05.2016 - 09:02 21.04.2021 - 23:56 Kartal Bakışı
 Şampiyonluğa koşan Beşiktaş’ta iki yıldıza Avrupa’nın önemli takımları talip oldu. Bu sezonun büyük bölümünü sakatlıklarla geçiren Veli Kavlak’ın İngiliz kulüpleri, Jose Sosa’nın ise köklü İtalyan ekibi Milan tarafından gündeme alındığı aktarıldı.
Avusturya basınında yer alan habere göre, Premier Lig takımları West Ham ve Everton’ın sakatlık riskine karşın Veli’yi kadrosuna katmak istediği iddia edildi. Slaven Bilic’in eski öğrencisini West Ham’a getirme konusunda avantajlı olduğu kaydedildi. İtalyan basını da Milan’ın Jose Sosa ile ilgilendiğini duyurdu. Bir dönem Napoli’de de oynayan Arjantinli futbolcuyla beraber Milan’ın transfer sezonunu açacağı öne sürüldü.


‘Gomez net değil’

Mario Gomez’in bağlı olduğu menajerlik şirketi Ferbermarketing Gmbh’ye bağlı danışman Dany Biegler, transfer durumunun netleşmediğini söyledi. Biegeler, “Sezon btince hem Fiorentina hem de Beşiktaş yönetimleriyle bir araya gelinecek. Daha sonra da nihai karar verilecek” dedi.

Kaynak: Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@