Beşiktaşlı Sosa, Olimpiyat'taki müthiş taraftar desteğiyle birlikte Liverpool'a zor anlar yaşatacak.

Beşiktaş’ın İngiltere’de çıktığı ilk maçta fazla etkili olamayan Jose Sosa, Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki müthiş taraftar desteğiyle beraber rakibe zor anlar yaşatmayı planlıyor. Anfield’taki mücadelede belindeki ağrıların artması nedeniyle kendisini gösteremeyen Arjantinli Tangocu, dev rövanşta şovuna kaldığı yerden devam edip takımının hedeflediği tarihi zaferde pay sahibi olmak için çaba gösterecek.

Atınç Nukan göreve hazır

Liverpool mücadelesi öncesinde stoper hattında görev yapan Pedro Franco dışındaki isimlerden Ersan Gülüm’ün cezalı, Milosevic’in de sakat olmasının ardından görev sırası Atınç Nukan’a geldi. Siyah-Beyazlı formayla bu sezon 13 mücadeleye çıkan ve takımına 1 gollük katkı sağlayan 21 yaşındaki futbolcunun, zorlu karşılaşmaya özenle hazırlandığı ve kendisi için doğan bu büyük şansı başarılı bir şekilde değerlendirmek istediği öğrenildi.

Serdar Kurtuluş’a durmak yasak

Gözden kaçırmayın

Şenol Güneş'ten maç öncesinde Abouakar sözleri Şenol Güneş'ten maç öncesinde Abouakar sözleri

Anfield Road’ta oynanan ilk maçta Liverpool’lu futbolcular karşısında etkin bir görüntü sergileyen Serdar Kurtuluş, başarılı oyununu yarınki rövanşta da sürdürmek için elinden geleni yapacak... Ara transfer döneminde sağ bek hattına Daniel Opare’nin transfer edilmesinin ardından form grafiği daha da yükselen 27 yaşındaki futbolcu, Olimpiyat Stadı’nda hem savunma hattında hem de hücum bölgesinde takımının önemli isimlerinden birisi olacak.