Jimmy durmaz Beşiktaş'ı istiyor

Olympiakos'ta fazla forma şansı bulamayan Jimmy Durmaz, Siyah-Beyazlı yönetime haber yollayıp “Beni alın” mesajını gönderdi.

FUTBOL 19.01.2015 - 12:37 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı

Transferde önceliğini sağ beke veren ve bu mevkii için arayışlarını sürdüren Beşiktaş’ın gündemine sürpriz bir isim girdi... Sezon başında 2 milyon Euro’ya Gençlerbirliği’nden transfer olduğu Olympiakos’ta fazla forma şansı bulamayan Jimmy Durmaz, Siyah-Beyazlı yönetime haber yollayıp “Beni alın” mesajını gönderdi. Bunun üzerine harekete geçen Beşiktaş Futbol Komitesi, Yunan ekibi ile görüşmelere başladı. Kartal’ın Türk asıllı İsveçli yıldızı ilk etapta kiralamayı düşündüğü, uygun bir anlaşma halinde ise bonservisini de almayı planladığı kaydedildi. Yunanistan’da mutsuz olduğunu ifade eden 26 yaşındaki futbolcunun da Beşiktaş’a transfer olmak istediği bildirildi. Yapılan görüşmelerin ardından taraflar arasında büyük oranda anlaşma sağlandığı öğrenildi.

‘HEM OLCAY’A HEM GÖKHAN’A...’

Stoper sorununu Milosevic transferiyle çözen Beşiktaş’ta hücum hattına da bir takviye isteyen teknik direktör Slaven Bilic’in, Jimmy Durmaz’a sıcak baktığı kaydedildi. Yönetime bu konuda rapor veren Hırvat çalıştırıcının, “Mücadele ettiğimiz 3 kulvarda da hedefimiz yüksek. Bu sebeple hücum hattına bir takviye daha lazım. Jimmy, çok yönlü özelliğiyle hem Olcay hem de Gökhan için iyi bir natif. Şartlarda uygunsa kadromda görmek isterim” dediği ifade edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@