Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulda Dernek Başkanı Orhan Yavaş’tan görevi devir alan Hasan Tahsin Akıncı, Yavaş’a hizmetleriden ötürü teşekkür etti.
İznik Beşiktaşlılar derneğinin kurucularından olan Akıncı, Beşiktaş Spor Kulübünde yönetim kurulu üyesi ve divan genel sekreterliği gibi birçok görevde bulunmuştu. 

Tahsin Akıncı’nın Başkanlığında Değişim Rüzgarları Esiyor


Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Beşiktaşlılar Derneğinin olağan genel kurulunda başkanlığa getirilen Hasan Tahsin Akıncı ilk bombayı patlattı.
Pazartesi günü gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında, Beşiktaş’ın Efsane golcüsü Tezcan Ozan’ı yönetim kuruluna dahil eden Akıncı ; "çalışmalarımız hızlanarak devam edecek, bu yapacağımız çalışmalarımızda sayın Tezcan Ozan’ın da bize çok büyük katkıları olacağına inanıyorum" dedi.
Efsane Golcü Tezcan; " İznik Beşiktaşlılar Derneği'nde olmaktan son derece mutluyum. 30 senedir ben de İznik'liyim, bana gelen bu teklifi hiç düşünmeden kabul ettim. Derneğimize gerekli katkılarda bulunacağıma inanıyorum. Kardeşlerimle birlikte bu dernekte görev aldığım için de büyük mutluluk duyuyorum" dedi.