İzmir Karşıyaka Servisleri

Ülkemizin en gözde ve başarılı Beyaz Eşya üreticilerinden olan Arçelik şirketi, çağın gereğine uygun bir şekilde sağlam ve ergonomik ürünler imal ederek kullanıcı beklentilerine karşılık vermeyi başarıyor.

GÜNDEM 19.08.2015 - 11:56 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Ülkemizin en gözde ve başarılı Beyaz Eşya üreticilerinden olan Arçelik şirketi, çağın gereğine uygun bir şekilde sağlam ve ergonomik ürünler imal ederek kullanıcı beklentilerine karşılık vermeyi başarıyor. Her geçen gün kalite çizgisini daha yukarıya taşıyan şirket, satış sonrası hizmetlerle de sektörün öncülerinden olduğunu ispatlıyor. İşini sağlam ve garantili yapan ekipleri hizmet ağına ekleyen Arçelik şirketi, gün içinde karşınıza çıkan her çeşit ürün arızasında size bir telefon kadar yakındır. Severek kullandığınız ürünlerde meydana gelen arızalar için kesintisiz hizmet veren ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Alanında başarılı servis elemanları tarafından idare edilen bu ekipler, en zorlu ve karmaşık arızaları bile kısa sürede garantili onarıyor. Hem iş yerinde hemde verilen adrese gezici servis aracı ile gelerek onarım yapan ekiplerimize her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

İnsan hayatını eskisine oranla daha kaliteli standartlara kavuşturan Arçelik şirketi, ergonomik ev ürünleri imal ederken teknolojin tüm nimetlerinden sonuna kadar faydalanıyor. Ortaya çıkan cihazları yurdun her il ve ilçesine ulaştıran şirket, satış sonrasında da garantili bakım ve onarım desteği sunuyor. Şu ana kadar ele aldığı arızalı Arçelik cihazları tamir etmeyi başaran şirket tarafından kullanımı zorunlu tutulan her türlü ekipmana sahiptir. Arızaya neden olan sorunlu parçayı orijinal yedek malzemeler ile değişen kadrolarımıza ulaşmak için tek yapmanız gereken teknicservis.com sitesinde küçük bir gezintiye çıkmaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@