Masumlar Apartmanı Esat, Gülben'in biricik sevdiceği... İzleyenler ilk bölümlerden itibaren bu ikiliyi sevgili olarak görmek istiyordu. Hikaye öyle gelişti ki, Esat ve Gülben ikilisini sevgili olarak gördük. Ancak geçen bölümde yaşananlar dizi severleri üzdü.

Gülben'e takıntısı olan Anıl, Esat'ın kafasına taşla vurmuş ve onu yerde hareketsiz bırakmıştı. İzleyenler Esat'a ne oldu diye kaygılanırken, yayınlanan Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı bu soruyu, Eyvah Masumlar Apartmanı Esat öldü mü sorusuna bıraktı. Peki Esat öldü mü, Uğur Uzunel Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldı mı?

Masumlar Apartmanı Esat Kimdir?

Masumlar Apartmanı Esat karakterini Uğur Uzunel oynamaktadır. Gülben'in içindeki güzelliği keşfeden Esat, yavaş yavaş ona ısınmış en sonunda da sevgisini itiraf etmişti. Tabi bu Gülben'in çocukluk hayaliydi.

Masumlar Apartmanı Esat Öldü Mü?

Anıl'ın kafasına bir taşla vurduğu Esat yerde hareketsiz kalmıştı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Gülben'in "Esat" çığlıklarını duyuyoruz. Fragmanda Esat'ın durumuna dair başka bir ipucu yok. Yani Esat'ın ölüp ölmediğini, yada farklı bir sakatlıkla karşılaşıp karşılaşmadığını yeni bölümde anlayacağız. Masumlar Apartmanı Esat'ı oynayan Uğur Uzunel'in diziden ayrıldığına dair bir bilgi, paylaşım da yok.

Masumlar Apartmanı Esat, Uğur Uzunel Kimdir?

12 Kasım 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Uğur Uzunel, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat dalından mezundur.

Lise öğreniminin sonuna kadar Bornova'da yaşadı. 1997 yılında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda kursiyer olarak çalışmalarına başladı. Daha sonra Hayrettin Filiz yönetimindeki Bilimsel Tiyatro Atölyesi'nde çalışmaya başladı.

“Ağır Roman Yeni Dünya” dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan genç oyuncu, “İkimizin Yerine”, “Nefesim Kesilene Kadar", “Afili Aşk”, “Aşk ve Mavi” yapımlarda da rol almıştır.

İlk başrol deneyimi Ferah Feza filmi Malatya ve Fibresci Film Festivalleri'nden En İyi Film ödülüyle döndü.

Oynadığı Yapımlar

Masumlar Apartmanı (TV Dizisi 2020)

Afili Aşk (Erkut, TV Dizisi 2019)

Halka (Şener, TV Dizisi 2019)

Her Şey Yolunda (Abi, Kısa Film 2018)

Aşk ve Mavi (İsmet (Ali’nin kardeşi, TV Dizisi 2016)

İkimizin Yerine (Sevilin Aşığı, Sinema Filmi 2016)

Takım: Mahalle Aşkına! (Sinema Filmi 2015)

Nefesim Kesilene Kadar (Yusuf, Sinema Filmi 2015)

Şeref Meselesi (Selim, TV Dizisi 2014)

Ağır Roman Yeni Dünya ( TV Dizisi 2012)

Ferahfeza (Ali, Sinema Filmi 2012)

El Yazısı (Hamit, Sinema Filmi 2012)

Masumlar Apartmanı Esat, Uğur Uzunel Kaç Yaşında?

Uğur Uzunel 33 yaşındadır.

Boyu Kaç, Kilosu Kaç: 1.80 metre boyunda ve 74 kilodur.