Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mete Vardar, 2015-2016 sezonu öncesi futbol şubesindeki yeniden yapılanmayla ilgili bir bilgisinin olmadığını söyledi.

Beşiktaş Kulübü'nde, geride kalan sezon futbol A takımından sorumlu yönetici olarak görev yapan, ancak futbol şubesindeki yeniden yapılanma sonrası bu görevini bırakan Mete Vardar, yaptığı açıklamada, yeni yapılanmayla ilgili bir bilgisinin olmadığını belirtti. Futboldaki yeniden yapılanmayla ilgili kendisine herhangi bir bilgi verilmediğini vurgulayan Vardar, "Bu konuyla ilgili bir bilgim yok. Ne kendi aramızda değerlendirdik ne de konuştuk. Futboldaki yeniden yapılanmayla ilgili bir görüş alınmamasıyla beraber, kendi içimizde bu konuyla ilgili bir değerlendirme de olmadı" dedi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan 92.6 milyon TL'lik anlaşma Beşiktaş'tan 92.6 milyon TL'lik anlaşma

 

Başkan Fikret Orman veya diğer yöneticiler ile arasında sorun olup olmadığı sorusuna, "Bununla ilgili bir şey ifade etmek istemiyorum" yanıtını veren Vardar, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine de, "Bakacağız" ifadesini kullandı.

 

Beşiktaş'ta, Hırvat teknik adam Slaven Bilic'le yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlüğe Şenol Güneş getirilmişti. Siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi de geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında, futbol şubesinin lağvedildiğini ve futbolun tamamen Güneş'e bırakıldığını açıklamıştı.