Bilic'in Başakşehir isteğini başkan Göksel Gümüşdağ'a sorduk. İşte yanıtı: Bu konulara ancak başkan düzeyinde cevap veririm. Bana gelen yeni bir teklif söz konusu değil. Ayrıca zeminle ilgili durumu aktardık, değişen bir durum yok.

Beşiktaş'ta stat problemi sürerken, teknik direktör Bilic'in takımın isteğini dillendirip, "Başakşehir'de oynamak istiyoruz" sözü ve yönetimin, "Bu konuyla ilgileneceğiz" mesajı, Siyah-Beyazlılar'ın gündemine oturdu. Beşiktaş'ın bu noktadaki isteği çok açık ama işin bir de Başakşehir boyutu var. Konuyu bizzat Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'a sorduk, işte yanıtı: "Ben bu konuda sadece Beşiktaş'ın değil, muhatap her kulübün bizzat başkanı ile muhatap olurum. Kamuoyu, sosyal medya ya da basın açıklamaları üzerinden değil. O nedenle bana Fikret Orman'dan gelmiş yeni bir istek yok. Daha önce 2 maç için konuşmuştuk o kadar. O zaman konuştuğumuz şartlar ne ise şimdi de aynen geçerli. Stadımızın zemini her hafta maç oynamaya, yani iki takımı kaldırmaya müsait değil. Bu konuda daha fazla konuşmak da istemiyorum."

Akhisar maçı da Başakşehir'de

Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki kötü hava şartları ve ulaşım zorlukları nedeniyle karşılaştıkları soruna, geçici bir çözüm bulan Beşiktaş, Kasımpaşa mücadelesinde iç saha maçı olarak Fatih Terim Stadı'nı kullanmıştı. Siyah-Beyazlılar, Başakşehir Yönetimi'yle yapılan özel anlaşma gereği, 14. haftadaki Akhisar Belediye karşılaşmasında da geçici olarak bu statta çıkacak.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan Cenk Tosun'a özel sözleşme Beşiktaş'tan Cenk Tosun'a özel sözleşme

 

FANATİK