Yunanistan ekibi Asteras Tripolis ile karşılaşacak olan Beşiktaş, THY'ye ait özel bir uçakla Yunanistan'ın Kalamata şehrine gitti.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan Doğukan Sinik hamlesi Beşiktaş'tan Doğukan Sinik hamlesi

UEFA Avrupa Ligi C Grubu 5. maçında, Perşembe günü Yunanistan ekibi Asteras Tripolis ile karşılaşacak olan Beşiktaş, THY'ye ait özel bir uçakla Yunanistan'ın Kalamata şehrine gitti.
Teknik direktör Slaven Bilic, Yunanistan kafilesine tedavisi devam eden Tomas Sivok, Tolga Zengin ve Uğur Boral dışında 21 oyuncu dahil etti.


1,5 saatlik yolculuktan sonra Kalamata şehrine ulaşan Siyah-beyazlılar, son antrenmanını bu akşam saat 18.00'de karşılaşmanın oynanacağı statta yapacak. Antrenmandan yarım saat önce ise teknik direktör Slaven Bilic basın toplantısında soruları yanıtlayacak.


Kafilede yer alan futbolcular şöyle:


"Cenk Gönen, Emre Metin, Pedro Franco, Enes Fidayeo, Ersan Adem Gülüm, Atınç Nukan, Serdar Kurtuluş, İsmail Köybaşı, Ramon Motta, Necip Uysal, Ümit Karaal, Veli Kavlak, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Kerim Frei, Gökhan Töre, Olcay Şahan, Jose Sosa, Demba Ba, Mustafa Pektemek, Cenk Tosun."