İşte Kartal'ın Bruma'sı: Sancidino Silva!

Hücum hattına natif bir isim katmak için kolları sıvayan Beşiktaş, Benfica'nın yıldız adayı Sancidino Silva'ya kancayı taktı. 20 yaşındaki oyuncu için temaslara başlayan Siyah-Beyazlı yönetimin, genç futbolcunun babasıyla bugün İstanbul'da görüşeceği

FUTBOL 19.08.2015 - 11:55 22.04.2021 - 00:01 Kartal Bakışı

Geçen sezon özellikle ikinci yarıda gol yollarında yaşadığı büyüksıkıntıyla dikkatleri çeken Beşiktaş, bu sorununu yeni dönemde deyaşamamak için adımlarını sağlam atıyor... Hücum bölgesi için hem ilk11’de oynayabilecek hem de natif olabilecek bir isim arayanBeşiktaş Transfer Komitesi’nin, Portekiz temsilcisi Benfica’nın 20yaşındaki yıldız adayı Sancidino Silva’yı önerdiği ifade edildi. BaşkanFikret Orman’dan gelen olumlu cevap üzerine Benfica B Takımı’nın gelecekvaad eden futbolcusu için girişimlere zaman kaybetmeden başlayanSiyah-Beyazlılar’ın, oyuncunun Türkiye haklarını elinde bulunduranmenacer Çağrı Meker’le görüştüğü bildirildi. Konu hakkında açıklamadabulunan Meker, iki tarafın yakın zaman içerisinde anlaşma zeminindebuluşabileceğini savunarak, “Temaslar gayet olumlu bir şekilde gidiyor.Transfer önümüzdeki birkaç gün içerisinde resmiyet kazanabilir”ifadelerini kullandı.

3 bölgede de oynayabiliyorGençoyuncu konusunda elini çabuk tutan Beşiktaş Yönetimi’nin, gençfutbolcunun babasını İstanbul’a çağırdığı ve görüşmenin bugün yapılacağıbildirildi. Hücum hattında sağ ve sol açıkta oynama özelliği bulunan 20yaşındaki futbolcu, aynı zamanda gol bölgesinde ikinci forvet konumundada forma giyebiliyor. Kara Kartal’ın, Galatasaray’ın Portekizlifutbolcusu Bruma’yla benzer özellikleri bulunan Silva’yı, düşük birbonservis bedeline kadrosuna katmayı planladığı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@