Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı kulübe yeni bir tesis daha kazandırdı.

 Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, camiasına yönelik yeni bir müjde verdi.
Siyah-beyazlı kulübün, BJK Akatlar Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen 2015 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısında konuşan Orman, sıkıntılı günleri geride bıraktıklarını söyledi.

Sponsorluk çalışmaları kapsamında önemli bir gelir elde ettiklerini anlatan Orman, tesisleşmeyle ilgili projeleri hakkında da bilgi verdi.

İSTANBUL'UN GÖBEĞİNDE SÜPER TESİS

Gerede'deki Beşiktaş Kamp ve Dağ Tesisleri'nden sonra Bakırköy'de yeni bir tesis devraldıklarını belirten Orman, "Bakırköy'de Olimpiyat Köyü olarak bilinen tesisi devraldık. Böyle bir tesisi bize verdiği için sevgili dostum Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'na tüm camiam adına çok teşekkür ediyorum. Burası Bakırköy Adliyesi'nin hemen yanında 50 dönüm bir arazidir. Bir olimpiyat köyü gibi yapılmıştır. Burayı bütün amatör şubelerimizi toplayacağımız bir şekilde dizayn edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Futboldaki transfer politikaları, Kartal Yuvası mağazalarının işleyişi ve ürün satışlarıyla ilgili bilgi veren Orman, BJK TV ve iletişimle ilgili yaptıkları çalışmaları da anlattı.

Fikret Orman, konuşmasının ardından "Büyük başkan" tezahüratlarıyla uzun süre ayakta alkışlandı.