Beşiktaş Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Gökhan Sarı'nın başkan Fikret Orman adına attığı mail Hukuk Müşavirliği'ni istifa noktasına getirdi...Ve Sporx.com kavgaya neden olan o maillere ulaştı.

Beşiktaş Kulübü'ne yapılan şok icra baskını Türk futbolunun gündemine otururken, bu şok baskının ardından kulüp başkanı Fikret Orman adına kulübün iştiraki olan şirketin yönetim kurulu üyeleri ve personeline atılan mail siyah-beyazlıları fena karıştırdı...

Beşiktaş Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Uğur Gökhan Sarı'nın başkan Fikret Orman adına attığını belirttiği 16.4.2015 tarihli mail kulüp avukatı Kayhan Turan adına yine yönetici ve personele atılan bir maille yalanlanırken bu olay Beşiktaş Kulübü Hukuk Müşavirliğini istifa noktasına getirdi... 

...Ve Sporx.com, kulüp genel koordinötörü Sarı'nın ve kulüp avukatı Turan'ın tüm yönetici ve pensonele attığı o şok maillere ulaştı. 

Bir gün önce kulübe yapılan şok haciz baskının ardından genel koordinötür Gökhan Sarı'nın idareci ve personele gönderdiği "Değerli çalışma arkadaşlarım, Başkanımız Sayın Fikret Orman adına; dün yaşadığımız üzücü olayda göstermiş olduğunuz özveriden dolayı hepinize teşekkür ederim. Bu arada başta Müsemma Beyazadam olmak üzere tüm Hukuk İşleri Departmanımıza ayrıca şükranlarımı sunarım" şeklinde gönderdiği mail kulüp avukatı Kayhan Turan tarafından aynı gün öğleden sonra yönetim kurulu üyeleri ve tüm personele gönderilen maille yalanlanırken, kullanılan uslubün sertliği dikkat çekti. 

Av. Kayhan Turan, "Sayın Uğur Gökhan Sarı'nın Hukuk Müşavirliği'ne ilişkin mailine cevaptır" başlığı ile BJK Yönetim Kurulu Başkanı; BJK Yönetim Kurulu; BJK Müdürler; BJK Tüm Personel'ine gönderdiği ve Gökhan Sarı'ya da cc ettiği mailinde "Öncelikle belirtmek isterim ki ve çok iyi biliyorum ki, Beşiktaş Şirketler Grup Genel Koordinatörü Sayın Uğur Gökhan Sarı’nın 16.04.2015 tarihinde Başkanımız Sayın Fikret Orman adına yapmış olduğu talihsiz açıklama, kesinlikle Başkanımız Sayın Fikret Orman’a ait değildir. Yapılan açıklama Sayın Uğur Gökhan Sarı’nın bizzat benim yüzüme karşıda söylediği gibi kendi şahsi fikridir. Ne hikmetse Sayın Uğur Gökhan Sarı kendi fikri olduğunu belirttiği bir konuda Başkanımız Sayın Fikret Orman adına açıklama yapabilmektedir. Bu durumun ve yapılan açıklamanın tarafımdan ve BJK Hukuk Müşavirliği tarafından kabul edilebilmesi mümkün değildir. BJK Hukuk Müşavirliği Başkanımız Sayın Fikret Orman’ın başkanlığa seçilmesinden bugüne kadar daima bir bütün olarak hareket etmeye gayret göstermiş, ben demeden biz olmaya çalışmış, BJK ya en üst seviyede hizmet etme düsturuyla hareket etmiştir. Bunu en iyi bilenlerden biri de Sayın Uğur Gökhan Sarı’dır. Bu nedenle Sayın Uğur Gökhan Sarı’nın hangi düşünce ve maksatla Hukuk Müşavirliği’mizde görevli avukatımız Sayın Müsemma Beyazadam’ın adını öne çıkarmak suretiyle üstelik de Başkanımız Sayın Fikret Orman adına bu açıklamayı yapmış olduğu benim dışımda kimse tarafından anlaşılamamıştır. Sayın Uğur Gökhan Sarı’nın yapmış olduğu bu davranış başarıyla ve özveriyle görevini yürütmekte olan Hukuk Müşavirliği’mizde görevli tüm personelimizi istifanın eşiğine getirmiştir. Bilinmelidir ki Beşiktaş ancak onurlu, dürüst ve özverili insanlarla hak ettiği yerlere gelecektir. Zaten Başkanımız Sayın Fikret Orman’ın Beşiktaş personelinde bulunmasını istediği özelliklerde bunlardır. Saygılarımla. Av.Kayhan TURAN" sözlerine yer verdi.

Av.Kayhan tüm personeli bilgilendirdiği bu mailinde Gökhan Sarı tarafından başkan Fikret Orman adına atılan mailin başkan Orman'a ait olmadığını ve bu durumun Beşiktaş Kulübü Hakuk Müşavirliğini istifa noktasına getirdiğini söylemesi sıkıntılarla boğuşan Beşiktaş'ı sürpriz bir krizle karşı karşıya bırakmış oldu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'tan Sörloth için iki farklı teklif! Beşiktaş'tan Sörloth için iki farklı teklif!

 

SPORX