Ara transferde kodrusunu Milosevic ve Opare transferleriyle güçlendiren, ek olarak Tolgay Arslan için de takibini sürdüren Beşiktaş'ın, sezonun ikinci yarısındaki ilk 11'i netleşti. İşte Kartal'ı 3 kulvarda sırtlayacak o kadro:

Gözden kaçırmayın

Salih Uçan: Şampiyonluğa giden yolda her maç zor Salih Uçan: Şampiyonluğa giden yolda her maç zor

Tolga Zengin: Beşiktaş’ın kalesi tartışmasız ona emanet. Sakatlık sıkıntısı yaşamaması halinde eldivenleri Cenk’e bırakması zor.
Opare: Kariyerinde daha önceden forma giydiği takımlarda kalitesini ispatladı. Takıma alışana kadar sağ bekte Serdar’la forma için yarışır.
Franco: Sivok’un yokluğunda takımdaki yeri şimdilik garanti. Ancak stoper bölgesinde birçok opsiyonu bulunan Bilic’in kararı değişebilir.
Ersan: Yerli olması kendisi için büyük avantaj. Milosevic’in adaptasyon süreci boyunca İsveçli oyuncuya formasını bırakmaz.
İsmail: Sol bekte Ramon Motta’yla kıyasıya bir rekabet halinde. İlk 11’deki 5 yabancı kuralı nedeniyle Brezilyalı’nın 1 adım önünde.
Atiba: Ön liberonun değişmez ismi. Ancak sözleşme uzatma konusundaki tavrı nedeniyle, olası Tolgay Arslan transferi sonrası kulübeye geçer. 
Veli: Siyah-Beyazlılar’la sözleşme yeniledi, kafası rahatladı. Bilic’in çok şeyler beklediği isimlerden biri, forması şimdiden hazır.
Gökhan Töre: Sağ kanatta yerini kimseye kaptırmaz. Herhangi bir sakatlık yaşamaz ya da cezalı duruma düşmezse banko oynar.
Olcay: Sol açığın değişmez ismi. Kerim Frei, yükselen form grafiğiyle tahtını zorlasa da Slaven Bilic’in ilk tercihi.
Sosa: Bu sezon çok iyi bir çıkış yakaladı. Arjantinli yıldız, sezonun ikinci bölümünde de Tango’suna, kaldığı yerden devam eder. 
Demba Ba: Beşiktaş’a bu sezon attığı gollerle hayat verdi. Takımda tahtı sallanmayacak bir isim varsa o da Demba Ba.