Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'e 6-0 yenildiği maçta verdiği penaltı ve kırmızı kartla temsilcimizin oyundan kopmasına yol açan Thompson, Celtic taraftarlarının da tepkisini çekti.

Celtic forumlarında Thompson hakkındaki düşüncelerini dile getiren taraftarların yorumları arasında en dikkat çekenlerinden birisi ise, "Beşiktaş taraftarları, Celtic taraftarlarının Craig Thompson'dan neden nefret ettiğinin farkına varmıştır. Ne berbat bir hakem" şeklindeki yorum oldu.

Bir taraftar ise Thompson'un verdiği penaltı ve Beck'e gösterdiği kırmızı kartı, "Hayatımda gördüğüm en kötü karar" şeklinde yorumladı.

Celticli bir taraftar da, "Thompson'a bir daha maç verilmemeli" diyerek İskoç hakemi eleştirirken, bir taraftar ise işi daha da ileri boyuta taşıdı ve "UEFA'nın suçlanması gerekiyor. Halen İskoç ve Fransız hakemlere görev vermeleri bir skandal. FIFA bile geçen Dünya Kupası'nda görev vermedi" ifadesini kullandı.

Yeşil-beyazlı bir taraftar da Thompson'ın emekli olması gerektiğini vurgularken, bir taraftar ise, "Her sezon bu palyaçoya katlanmak zorunda olmamız bir skandal" dedi.

KAYNAK: AJANSSPOR