İngiliz gazeteciden Cenk Tosun yorumu... 'Everton için bir darbe oldu'

İngiltere Premier Lig'de forma giyen Türk oyuncularla ilgili İngiliz spor yazarlarından görüşler aktarılırken, Cenk Tosun ile ilgili 'Muhtemelen Türkiye'ye dönecek' yorumu geldi.

GÜNDEM 29.05.2021 - 17:06 29.05.2021 - 17:12 Kartal Bakışı

The Times gazetesinden Paul Joyce, Cenk Tosun ile ilgili yorumlarını aktardı. Joyce, 'Onun durumu Everton için de büyük bir darbe' dedi.

FutbolArena'dan Alp Ulagay'ın haberine göre İngiliz gazeteci Cenk'in Türkiye'ye dönüşünü muhtemel görüyor.

İşte İngiliz gazetecinin Cenk yorumu;

''Cenk, son sezonlarda sakatlıklarla ilgili çok şanssız. Geçen sezon Crystal Palace'ta büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Bu sezon bir kez daha sakatlandı. Bence Everton'da uzun vadeli bir geleceği yok. Beşiktaş'ta iyi iş çıkarmasını ve bu sayede onu satabilmeyi umuyorlardı.

Sanırım Everton'da bir yılı daha kontratı var. Onun için öncelik, sadece forma girmeye çalışmak ve Ocak 2022'de transfer piyasasında belki biraz bir şey bulmaya çalışmak olacak. Böylece kariyerini de yeniden başlatabilir.

EVERTON İÇİN DARBE OLDU

Onun durumu Everton için de büyük bir darbe. Belki 7-8 milyon Sterlin'e satabilecekleri Cenk'in ocak ayında sadece altı aylık kontratı kalacak. Bu da demek oluyor ki kimse 2-3 milyondan fazla vermez. Muhtemelen Türkiye'ye dönecektir. Orası ona daha uygun bir lig. (FUTBOL ARENA)

Yükleniyor...
0
.
Puan Durumu
Yükleniyor...
Takım O Av P
 Şamp. Ligi  UEFA  Düşme Hattı
Takım O Av P
Takım O Av P
Takım O Av P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@