İmza şov başlıyor

Beşiktaş bayram sonrası imza şov yapacak. Siyah-beyazlı yönetim transferlerinde son aşamaya geldiği 3 yıldız ismi en geç 2 gün içerisinde İstanbul'a getirerek gövde gösterisi yapacak

FUTBOL 19.07.2015 - 02:20 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

1-ALMAN PANZERİ GOMEZ BEŞİKTAŞ'TA 
Senegalli forvet Demba Ba'yı Çin'e gönderdikten sonra santrfor arayışlarını hızlandıran siyah-beyazlılar,Fiorentina'nın forveti Mario Gomez'le her konuda anlaşmaya vardı. Bir süredir devam eden ikili görüşmelerin ardından önce Mario Gomez, ardından da kulübü ile her konuda anlaşan Beşiktaşlı yöneticiler, tecrübeli oyuncuyu hafta başında İstanbul'a getirtecekGOMEZ'in, Fiorentina kulübünden 2.5 milyon euro alacağı konusunda pazartesi (yarın) günü yapacağı toplantıyı bekleyen siyah-beyazlılar, bu görüşmenin olumlu sonuçlanmasının ardından Almanforvete imza attıracak.

İMZA PARASI 2 MİLYON EURO
'ın 'e 2 milyon euro imza parası ve 3 milyon Euro yıllık ücret olmak üzere 2+1 yıllık sözleşme imzalatacağı öğrenildi. Beşiktaş'ın Mario Gomez transferi için Fiorentina Kulübü'ne herhangi bir ücret ödeyemeyecek.

2-YENİ STOPER RHODOLFO
Beşiktaş, stoper mevkii için son kararını verdi,Rhodolfo... Bir süredir yabancı bir stoper oyuncusu arayan siyah-beyazlılar; Dnipro'dan Douglas Silva ve Dinamo Moskova'dan Douglas Teixeira ile yaptığı görüşmelerin ardından Gremio'dan 'da karar kıldı. Her iki Douglas için yaptığı görüşmelerden sonuç çıkartamayan yönetim, bu gelişmeler üzerine rotasını Rhodolfo'ya yöneltti. Siyah-beyazlılar, Gremio kulübü ile yaptıkları sıkı pazarlıkların ardından 3 milyon euro bonservis bedeli karşılığında el sıkıştı. 

SAĞLIK KONTROLÜ ARDINDAN KAMPA 
28 yaşında ve 1.93 boyunda olan Brezilyalı savunmacı ile 4 yıllık sözleşme için prensip anlaşmasına varıldı. Salı günü İstanbul'a gelecek olan Brezilyalı defans oyuncusu Rhodolfo, önce sağlık kontrolünden geçecek. Tecrübeli oyuncunun testlerin ardından vakit kaybetmeden Beşiktaş'ın Avusturya'daki 2. etap kampına katılacağı ifade edildi.

3- Q7 YARIN İSTANBUL'DA
Beşiktaş yönetimi, bir haftadır görüşme halinde olduğu Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma'yı ikna etti ve 2 yıllık sözleşme imzaladı. Dün Porto ile son pürüzleri aşıp 1.2 milyon euro bonservis bedelinde anlaşan siyah-beyazlılar Quaresma ile de yıllık 1.5 milyon euro'dan 2 yıllığına el sıkıştı. Yarın (pazartesi)İstanbul'a gelecek olan Portekizli yıldız önce sağlık kontrolünden geçecek, ardından imzayı atarak Avusturya'daki ikinci etap kampına katılacak. Bu aradaQ7'nin daha önce giydiği '7' numaralı forma için Gökhan Töre'den izin isteyeceği öğrenildi.
 

Kaynak:Fotomaç

Gelişmelerden Haberdar Olun

@