İlk teklif yapıldı

Teknik Direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın Juande Ramos'a teklif yaptığı öğrenildi.

GÜNDEM 03.06.2015 - 16:35 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Beşiktaş, teknik direktör arayışlarına hız verdi. Başkan Fikret Orman önceliği yabancı teknik direktöre veriyor. bu nedenle başta Mircea Lucescu olmak üzere pek çok yabancı teknik adamla görüştü. Fakat olumlu sonuç alınamadı.

Lucescu ile yapılan son görüşmede, Rumen teknik adam Shaktar’da kalacağını söyledi. Bunun üzerine siyah beyazlılar daha önce Galatasaray’ın gündemine gelen hatta, başkan adayı Turgay Kıran’ın “Seçilirsem, birlikte çalışacağım’ dediği Juande Ramos’la görüşmeye başladı.

İspanyol teknik adama ilk teklif verildi. Daha önce iki kez Sevilla’yı Avrupa Ligi şampiyonu yapan, İspanya’da Copa del Rey zaferi yaşayan, Tottenham, CSKA ve Dnipro’da başarılı bir dönem geçiren tecrübeli teknik adamın menajeri Gines Carvajal’le Beşiktaş ilk görüşmeyi yaptı.

“TEKLİF GELDİ”

Radyospor’da Özgür Sancar’ın konuyla ilgili sorusunu yanıtlayan Juande Ramos, “Görüşme oldu. Menajerim aracılığıyla teklif geldi. Ama şu anda somut bir şey yok. Teklifi değerlendiriyorum. Bize bazı veriler sunuldu; ama ben kulüpte ne yapabileceğimizi tüm açılardan analiz etmek istiyor. O nedenli biraz düşünmemiz, üzerinde çalışmamız gerekiyor” dedi.

Son olarak, önceki sezon, Ukrayna’nın Dnipro takımını çalıştıran Juande Ramos, geçen sezon çalışmadı.

Radyospor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@