Beşiktaş Kulübü'nün 2015 yılı dördüncü olağan divan kurulu toplantısında televizyon kanalına eleştiri vardı.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta 3. Vincent Aboubakar dönemi Beşiktaş'ta 3. Vincent Aboubakar dönemi
Beşiktaş Kulübü'nün 2015 yılı dördüncü olağan divan kurulu toplantısı başladı.

CVK Park Bosphorus Otel İstanbul Balo Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Ahmet Nur Çebi, Ahmet Ürkmezgil, Metin Albayrak, Yalçın Kaya Yılmaz, Faik Akdil, Hakan Özköse, Erdal Karacan ve Erdal Torunoğulları da hazır bulundu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, kulüp olarak devlet yönetiminde üst düzeyde görev almış kongre üyeleri ile siyah-beyazlılara hizmet etmiş eski sporculardan yeteri kadar faydalanamadıklarını belirtti.

Kulüp televizyonunun yayın politikasını ve iletişim komitesini eleştiren Karadeniz, "Televizyonu açıyorum, birtakım muhabbetlerle karşılaşıyorum. Hatta son dönemde işi biraz azıttılar, 'ulan'lı konuşuyorlar. Bunların bir denetimi gerekmez mi?" ifadelerini kullandı.

Yalçın Karadeniz, Beşiktaş Kulübü'nde görev yapan personelin sadece yönetimin değil, bütün siyah-beyazlı camianın personeli olduğunu kaydederek, şöyle konuştu:

"Personel, bana yaptığı müracaatta kendilerine yanlış davranıldığını söylüyor. Bu şikayetler bana fazlasıyla gelirse, bu konuyu yönetim kurulu başkanına arz ederim. O zaman da dönüşü olmayan yollara gelmiş oluruz. Bazı konuları dinlemiyoruz ama bu konuyu sayın başkan herhalde kaale alır. Yanlış yapanı ikaz etmek görevimizdir."


KAYNAK: ANADOLU AJANSI