Başarılı spor yorumcusu Serkan Akcan Ronaldinho transferini KartalBakışı’na değerlendirdi.

 Beşiktaş’ta forma giyen genç futbolcuların %80 gençlik dönemlerinde Ronaldinho videolarını izleyip büyüdüler.Ronaldinho transferi takım içinde denge sorunu yaratmaz.Beşiktaş’ın maalesef şuan bir stadı yok.Galatasaray maçından sonra alınan cezadan dolayı bilet geliri kesildi.

 

Bilic sürekli dile getirdiği taraftar takımı motive ediyor açıklamaları biliyoruz.Beşiktaş’ta Ronaldinho transferi gerçekleşirse Fenerbahçe’li Galatasaray’lı bir çok taraftar mesaj atıyor bize,bizde Ronaldinho forması alırız.Beşiktaş’ın tüm iç saha maçlarına Ronaldinho’yu seyretmeye gideriz şeklinde,Ronaldinho Türkiye’de ve yurt dışında Beşiktaş’ı marka haline getirecek.

 

Uefa’dan 2 yıl men cezası almıştı.3 Temmuz şike olayları Beşiktaş’ı gerek yurt içi gerek yurt dışında büyük zararlar verdi.Beşiktaş bu kötü imajı Ronaldinho transferi ile yener.Brezilya dünya kupasında oyuncu grubunda yer alacak.Farklı kıtada oynaması en büyük avantajı,Türkiye’de Mayıs ayında lig bitecek.Haziran’da dünya kupasında olacak.Formunun zirve yaptığı aylar olacak.Dünya kupasına hazır bir şekilde gidecek.


R.Madrid C.Ronaldo’yu Manchester United’den transfer ettikten,2 gün sonra 20 milyon euro ciro yaptı.Beşiktaş spor programlarında ve gazetelerin spor sayfalarında 3. sayfada yer alıyor.Ronaldinho transferi ile 1 sayfaya gelir.Ronaldinho'nun her haberi manşetten bir sayfadan verilir.

Gözden kaçırmayın

Çocuk ve Oyun Sitesi Yayında! Çocuk ve Oyun Sitesi Yayında!