İbrahim Üzülmez'in 'evladı' bulundu

Eski Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Üzülmez ile şarkıcı Gökhan Tepe'nin de araçlarının bulunduğu çok sayıda lüks aracı çalan hırsızlık çetesi çökertildi.

GÜNDEM 25.12.2014 - 16:19 21.04.2021 - 23:59 Kartal Bakışı
İstanbul'da aralarında eski Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Üzülmez ile şarkıcı Gökhan Tepe'nin de araçlarının bulunduğu çok sayıda lüks aracı çalan hırsızlık çetesi çökertildi. Üzülmez, 2009'daki lig şampiyonluğu sonrasında aldığı Cadillac Escalade marka lüks otomobil, Çekmeköy'deki evinden çalındıktan sonra, "O araba benim evladım gibiydi" demişti.
 
İstanbul'da çok sayıda lüks otomobil çalan bir şebekeye yönelik operasyon yapıldı. Baskınlarda 25 kişi gözaltına alınırken, şüphelilerden 5'i tutuklandı.
 
Oto hırsızlık çetesi mağdurları arasında eski futbolcu İbrahim Üzülmez ve şarkıcı Gökhan Tepe'ninde bulunduğu öğrenildi. 23 ayrı lüks oto hırsızlığı suçlamasıyla haklarında işlem yapılan şüpheliler yarın adliyeye gönderilecek.
 
Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, İstanbul'da değişik tarihlerde farklı ilçelerde çalınan çok sayıda lüks otomobilin bulunması için yürüttüğü çalışma kapsamında, araçların çalındığı bölgelerdeki güvenlik kamerası görüntülerini inceledi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@