Hocanın istemediği hiçbir futbolcu alınmayacak

Yönetime “Acele etmeyin” diyen Beşiktaş'ın hocası Sergen Yalçın, oyuncularla yapılacak maaş pazarlığından çıkacak sonuçlara göre transfer listesini kendisi hazırlayacak.

FUTBOL 21.05.2020 - 12:44 21.04.2021 - 23:51 Kartal Bakışı

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, başta kaleci olmak üzere tüm transferler için bekleme kararı aldı. Sabah'ın haberine göre; 47 yaşındaki çalıştırıcı, yeni sezon öncesinde yönetimin bazı isimlerle masaya oturup indirim talep edecek olması, yabancı oyuncuların bir bölümü ile yolların ayrılacak olması ve takımın kadrosunun büyük ölçüde değişmesi ihtimali nedeniyle adımlarını ağırdan alacak. Yönetimin yapacağı planlamanın ardından mali şartların durumuna göre ortaya çıkacak tablo sonrasında Yalçın da transfer hamlelerini yapacak.

HOCANIN İSTEMEDİĞİ HİÇBİR OYUNCU ALINMAYACAK

Daha önce 4 transfer yapılması planlanırken ayrılacak isimlerin mali durumuna göre bu sayı daha da artabilir. Yönetimin "Hocanın istemediği hiçbir futbolcu alınmayacak" düşüncesi de Yalçın'ın önemli kozlarından. Siyah-beyazlı teknik adamın, yönetime, "Önce sizin yapacağınız görüşmelerden çıkacak sonuçları görmek isterim. Kim gidecek, kim kalacak belli olsun, transferi ondan sonra görüşelim" dediği ifade edildi.

Kaynak: Fanatik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@