1903 Cemiyeti kendi resmi sitesinden yayınladığı açıklamada 'Her branşta lider ve şampiyon Beşiktaş görmek hepimizin hakkıdır.' dedi.

Gözden kaçırmayın

Giacomo Bonaventura transferde liste başında Giacomo Bonaventura transferde liste başında

Türk sporunun önde gelen kulübü Beşiktaş’ımızın futbol branşındaki başarılarıyla haklı bir gurur yaşıyoruz.
 
Yaşadığımız bu gurur, bizlerin diğer branşlarımızı görmezden gelmemize sebeb olmamalı.
 
Futbol dışında yıllardır diğer gurur kaynağımız Hentbol şubemizin dışında Basketbol Erkek Takımımızla güzel sonuçlara imza atarken, bir branşımız var ki! Malesef hepimiz tarafından ilgisizlikle cezalandırılmaktadır.
 
Voleybol şubemiz ilgisizlikten erkek ve bayan takımlarında yine hüsran dolu zamanlar yaşamakta, yaşatmaktadır.
 
Bayan voleybol takımımız küme düşmemek için bu hafta Seramiksan takımı ile karşılaşacak. 1903 yılında kurulmuş, sporun öncüsü bir kulübün 2011 yılında kurulmuş ve maddi kaynak olarak daha az miktarlarla oluşturulmuş bir takımla küme düşmeme mücalesi vermesi bizleri üzmektedir. Beşiktaş voleybol altyapısı, spor okulları bu branşa üst düzey oyuncu yetiştirememekte, kulübümüzde  yeterli maddi kaynak ayırmamaktadır.
 
Sadece bayan voleybol takımı değil aynı hüsrana doğru hızlı adımlarla erkek voleybol takımımızda koşmaktadır. Oniki takımlı Efeler Lig’inde,  onbirinci sırada bulunan takımımız, Tokat belediye ve MSK Urfa takımları arasında hak etmediği sıradadır.
 
Başta yönetimimizi ve tüm camiamızı bu şubelerimizi gerekli ilgiyi göstermeleri konusunda tıpkı futbol takımızda olduğu gibi birlik ve beraberliğe çağırıyoruz.
 
Her branşta lider ve şampiyon Beşiktaş görmek hepimizin hakkıdır.
 
Saygılarımızla
 
1903 CEMİYETİ