Şampiyon Takımın Hocası Konuştu

Beşiktaş Mogaz Takımımızın Antrenörü Müfit Arın, tarihimizde ilk defa Şampiyonlar Ligi gruplarında yer alacağımızı söyledi.

*Hentbol 07.09.2014, 20:27
2221
Şampiyon Takımın Hocası Konuştu

“Amacımız her zaman Beşiktaş olarak ilkleri başarmak. Tarihimizde ilk defa Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğiz. Bizi burada yalnız bırakmayan taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. Onların da desteğiyle maçı kazandık. Yunus, iki maçta da güzel işler yaptı. Kalemizden çıkardığı toplarla rakibi demoralize etti. Hücumda da çok etkili pozisyonlar yakalamamızı sağladı. Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğimiz için çok mutluyuz.”

Yorumlar (6)
Kartal 6 yıl önce
Armanda saklı aradığın gücün
Kupaları kaldırdığını bir düşün
İstanbulu yakacağız biz o gün
Fenere yazık cimboma yazık
Davut 6 yıl önce
Orman varken kupalari ancak ruyanda gorursun. Hala birseyler ogrenemediniz.ne kadar aptal ve kerizsiniz.bunlardan besiktasa fayda gelmeeez!
black eagle @ black see 6 yıl önce
Müfit hocam ; sana ve çocuklara güvenimiz tam... Transferlerle takviye edilen takımımızın Şampiyonlar liginde çok başarılı olacağına güvenimiz tam... Hepsini parçalayın ve Kupayı İstanbul'a getirin... Kıskananlar hasetinden çatlasın... ( Davut sen de git kendi sitende yaz. Burası BEŞİKTAŞ'lıların !!! )
bossBesiktasss 6 yıl önce
fenerin takimi olsa pof pof pof göklere cikartirlar,Dogru dürüst birtane haber varmi Sampiyon takimdan..yaziklar olsun...Ayrica Hocamiza güveniyoruz,helalolsun size..
black eagle @ black see 6 yıl önce
Daha da kötüsü ; Şampiyon takımımızdan Beşiktaş'lıların da haberi yok sanırım... Saçma sapan magazin haberlerinde 50 yorum, Şampiyon Beşiktaş Hentbol takımına yorum yapan yok !!! Arkadaşlar bu mu sizin BEŞİKTAŞ'lılığınız !!!!
Senol 6 yıl önce
Nesine yorum yapalim.ufak islerle ugrasmiyoruz! Ovunulecek seymi bu?