Beşiktaş'ta İç Transfer Hareketli Geçiyor

Hentbol Erkekler Süper Ligi'nin son şampiyonu Beşiktaş, transfer çalışmalarını sürdürüyor.

*Hentbol 19.08.2015, 11:55
414
Beşiktaş'ta İç Transfer Hareketli Geçiyor

Hentbol Erkekler Süper Ligi'nin son şampiyonu Beşiktaş, transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinde yer alan bilgiyegöre, 2014-2015 sezonu öncesi tecrübeli oyuncu Ramazan Döne ile sözleşmeimzalandı.

İnternet sitesine açıklamalarda bulunan Ramazan Döne, "Uzun süredirter döktüğüm takımımla sözleşme yenilediğim in mutluyum. 8 sezondurtakımdayım. Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi'ne kalmak istiyoruz. Yapılantransferler bunu gösteriyor. İnşallah sakatlıklar olmadan hedefimizeulaşırız" ifadelerini kullandı.


Şilili orta oyun kurucu Erwin Jan Fuechmann Perez ile sözleşme imzaladı. Üst üste 6 sezon Süper Lig şampiyonu olarak Camiamıza vetaraftarlarımıza büyük bir gurur yaşatan Hentbol Takımımız, transferçalışmalarına devam ediyor.

Beşiktaş Hentbol Takımı son olarak Şililiorta oyun kurucu Erwin Jan Fuechmann Perez’i transfer ederek geleceksezon ligde ve Avrupa’da başarılar yakalamak için kadrosunu güçlendirdi.

İç transfer çalışmalarını da sürdüren Hentbol Takımımız, Viktor Ladyko ile sözleşme yeniledi.

Ortaoyun kurucu pozisyonunda görev alan Viktor Ladyko’nun sözleşmesi 1 yıluzatıldı. Ülkesinde bulunan Ladyko, sözleşmesini fax yoluyla imzaladı.Erwin Jan Fuechmann Perez Kimdir?2Mayıs 1990’da Şili Punta Arenas’ta dünyaya geldi. Alman pasaportu dabulunan oyuncu, sol ve orta oyun kurucu pozisyonlarında oynayabiliyor.Villa de Arzuda ve HC Aschersleben takımlarının formasını giymiş oyuncugeçtiğimiz sezonu Romanya ekibi Club Oderhei’de geçirdi. Şili millitakımıyla 52 maça çıkan Perez, bu maçlarda 162 gol kaydetti ve maçbaşına 3.1 gol ortalaması yakaladı. Şili milli takımı formasıyla 2011yılında PAN America(Amerika Kıta Şampiyonası) Hentbol Şampiyonası’ndabronz madalya kazanan Erwin Jan Fuechmann Perez, 2014-15 sezonu öncesiBeşiktaşımız ile sözleşme imzaladı.

Yorumlar (0)