Beşiktaş Mogaz'dan takviye!

Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı, geride kalan sezon Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor'da oynayan Mehmet Demirezen'i kadrosuna kattı.

*Hentbol 03.08.2015, 22:41
924
Beşiktaş Mogaz'dan takviye!

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, milli pivot Mehmet Demirezen ile 1 yıllık sözleşme imzalandığı kaydedildi.
      
Beşiktaş'a transferinin kendisi adına bir ilk olduğunu dile getiren Mehmet, "Bundan önce oynadığım tüm kulüpler sadece hentbol kulübüydü. Şu an imza attığım Beşiktaş ise çok büyük, köklü bir çınar gibi. Bu kulübün içerisinde yer alabilmiş olmak bana ekstra bir mutluluk kaynağı. Beşiktaş'a karşı ne zaman oynasam taraftar her zaman üzerimde bir baskı uyandırırdı. Ama şimdi o taraftar desteğini de arkama alarak oynamak benim için ayrı bir duygu olacak" dedi.

NTVSPOR

Yorumlar (4)
Tamer 5 yıl önce
Birakin ya su hentbol takimini filan! Hentbolde 100 defa Sampiyon olsan ne olacak? Muhim olan Futbol ve Basketbolda Sampiyon olabilmek!
kuşbeyinli 5 yıl önce
Tamer
Tuncay 5 yıl önce
Biraz utanin be, millet ne buyuk Basarilara imza atiyor. Sizde hentbol le ovunuyorsunuz. Bu ezik edebiyatiyla 3 senedir rezil ettiniz bizi. Orman ve yonetim istifa. Ufak isler Buyuk Besiktas taraftarini tatmin etmez!
Yemezbey 5 yıl önce
"Milletimizin başı sağolsun, şehit haberleri art arda geliyor, terörü lanetliyoruz" şeklinde bir haber yapılmasını istiyoruz, Beşiktaşlılar en duyarlı taraftar kitlesidir, duygularımıza tercüman olursanız seviniriz.