Beşiktaşlı taraftarlar, Aktif Reklam’ın geçtiğimiz günlerde haciz için kulübe avukat göndermesi üzerine harekete geçti.

Beşiktaşlı taraftarlar, Aktif Reklam’ın geçtiğimiz günlerde haciz için kulübe avukat göndermesi üzerine harekete geçti. Siyah-beyazlılar sosyal medyada üzerinde organize olarak kampanya başlattı.

 

Olayın yaşandığı gün Akaretler’deki kulüp binasına giderek siyah-beyazlı kulübe destek veren taraftarlar, “Hedef 10 milyon TL” sloganıyla Türkiye’deki tüm Beşiktaşlıları, Kartal Yuvaları’ndan alış veriş yapmaya davet etti. Kampanyanın hızla destek bulmasını değerlendiren Kartal Yuvaları’ndan Sorumlu Yönetici Emre Kocadağ, taraftarlara teşekkür etti.

Gözden kaçırmayın

Valerien Ismael'den Kenan Karaman kararı Valerien Ismael'den Kenan Karaman kararı

Siyah-beyazlı yönetici, “Taraftarımız her yerde bana ‘Beşiktaş için ne yapabiliriz’ dediğinde ben onlara Kartal Yuvaları’ndan alışveriş yapmalarını ve kombine almalarını tavsiye ederim. Sosyal medyada başlayan kampanyayı takip ediyorum. Göreve geldiğim günden beri Başkan Fikret Orman ile birlikte hem satışları hem de mağaza sayısını daha da yukarı çıkardık. Üstüne böyle bir kampanya denk gelince tabii ki yönetim olarak memnun kalıyoruz. Taraftarımız sağ olsun bizi zor günlerde yalnız bırakmıyor. Sezon sonunda hem şampiyonluk, hem de Kartal Yuvaları’nda satış rekoru bekliyorum. Bence ikisi de gerçekleşecek” diye konuştu.