Haydi Çocuklar Müzeye!

Son dönemde yaptığı yarışmalarla takipçilerini sevindirmeye devam eden Kartal Bakışı, bu sefer çocuklar için bir yarışma düzenliyor.

ÖZEL 04.04.2018 - 15:21 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde, çocuğunuzla anlı şanlı tarihimizin yer aldığı Beşiktaş Müzesi'ni ve Şeref Turu kapsamında Vodafone Park'ı ziyaret etmek ister misiniz ? 

04 Nisan 2018 saat 19:03'te başlayacak olan yarışmamızda sorulacak olan soruya doğru yanıt veren takipçilerimiz arasından 1 kişi hem kendisi hem de öğrenci çocuğu için Şeref Turu ve Müze ziyareti için ücretsiz bilet kazanacaklar. 15 gün boyunca aralıksız olarak devam edecek yarışmamızda her akşam farklı bir soru sorulacak ve doğru cevaplayanlar arasından yapılacak çekilişi kazanan takipçimiz bir sonraki gün sosyal medya hesaplarımız üzerinden ilan edilecektir.

Şeref Turu ve Müze ziyaretleri pazartesi günleri ve iç saha maçının olduğu günler de yapılamadığı için ,15 gün sürecek yarışma periyodunun ardından kazanan takipçilerimiz ve çocukları 21 Nisan 2018 Cumartesi günü Vodafone Park'a davet edilecektir. 

ÖNEMLİ..!!
Yorum yazarken sizinle daha sonra irtibat kurabilmemiz için 'Adınız' kısmına E-POSTA (e-mail) adresinizi mutlaka yazınız...
Sosyal medyada yapılan yorumlar geçerli kabul edilemeyecektir. Sadece site üzerinden yapılan yorumlar geçerlidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@