"Hemen ara, tekliften vazgeçmesinler. Bu saatte bile olsa ara. Teklifi geri çevirecek olursan, hayatının fırsatını kaçırmış olursun"

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a İtalyan takviyesi! Sezon sonu serbest! Beşiktaş'a İtalyan takviyesi! Sezon sonu serbest!

Beşiktaş yönetimi, Alman ekibi W.Bremen'inAvusturyalı stoperi Sebastian Prödl'ın transferini bitirmek için çalışıyor. Oyuncuyla ilgili şifreler de yavaş yavaş çözülüyor. Prödl'ı, siyah-beyazlı ekibe gelmesi için ikna eden ismin, Arsenalli Mesut Özil olduğu ortaya çıktı. 2008-2010 yılları arasında Prödl ileW.Bremen'de birlikte forma giyen Mesut'un, kendisini arayan arkadaşına Kartal için olumlu referans verdiğibelirlendi. 

PRÖDL'IN, transfer görüşmesi sonrası telefona sarılıpMesut'u aradığı ve "Beşiktaş'tan teklif aldım, gideyim mi? Ne düşünüyorsun?" diye sorduğu belirtildi. Mesut'un ise bu soruya "Beşiktaş'a gitmek için bir deona buna fikir mi soruyorsun? Bence hemen yarınTürkiye'yi ara da, bu tekliften vazgeçmesinler. Ben olsam, gecenin bu saatinde bile arardım. Teklifi geri çevirirsen, hayatının fırsatını kaçırmış olursun" dediği bildirildi. 

MESUT'UN ayrıca Prödl'a, "Ben devamlı Türkiye Ligi maçlarını TV'den izliyorum. Beşiktaş bu sezonAvrupa'da büyük işler yaptı. Kadroları çok iyi. Yeni statları bitiyor. Taraftarları belki de dünyanın en iyisidir. Takımı müthiş destekliyorlar. Sakın bu fırsatı kaçırma" diye tavsiyede bulunduğu ifade edildi.