Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli, Hatayspor maçıanda Kenan Karaman'ın kadroda olmamasıyla ilgili açıklama yaptı.

Bugünün önemine vurgu yaparak sözlerine başlayan Önder Karaveli, "Biz Beşiktaşlılar için önemli bir gün. 19.03. Taraftarlarımıza, kalbi burada olup da gelemeyen Beşiktaşlılara, iyi günde kötü günde her şekilde gerçek Beşiktaşlıların gününü kutluyorum" dedi. 

Pjanic ve Oğuzhan'ın sakatlıklarının beklenenden uzun sürdüğünü söyleyen Karaveli, "Pjanic ve Oğuzhan'ın sakatlığı beklediğimizden uzun sürdü. Welinton biraz daha hızlı gidiyor. Milli aranın ardından bu oyuncular takıma katılacaktır. Kadroda 21 oyuncumuz var. Kenan Karaman bizimle değil. Bundan sonra olacaktır. Fazla açıklama yapmaya gerek yok" demekle yetindi. 

Hatayspor karşısında hücum ağırlıklı bir kadroyla mücadele edeceklerini söyleyen Önder Karaveli, "Biz zaten buütün oyunlarda hücumda zengin bir takım seyrettirdik. Bugün 15. maçımız. Sadece geçen hafta zayıf kaldık. Bugün de buraya gelen seyircinin içini ısıtmak istiyoruz" ifadelerini kullandı. 

Gözden kaçırmayın

Tayfur Bingöl adım adım hayaline kavuşuyor Tayfur Bingöl adım adım hayaline kavuşuyor

Sözlerinin sonunda ise rotasyon yaptıklarına vurgu yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli, "Bir rotasyon yaptık. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak bunu yapıyoruz. Kadromuzdaki oyuncuların varlık nedeni bu. Bazen oyuncular yer değişterecekler. Son derece norkmal.

(NTV SPOR)