En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Hamza hoca teşvik mi aldı?"

Gündem 12.04.2016, 12:03
Mehmet Demirkol, Spor Servisi'nde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Bursaspor maçı sonrası Hamza Hamzoğlu hakkında yaptığı açıklamayı değerlendirdi.
Yorumlar (6)
ihtiyarkartal 5 yıl önce
Bursa 12 galibiyet 2 beraberlik 14 de mağlubiyet almış bu sene demirkol efendi,hangisinde sahadan atılacak kadar saldırgandı söylesene,başkanın sorusu budur,işine geldiği gibi yorumlama bu sorunun cevabını biliyorsan söyle
darkeagle 5 yıl önce
Mehmet Demirkol seni çok beğenirdik takdir ederdik. fakat şimdi sende renkli abilerin gibi satılığa çıkarma kendini başkanın ne demek istediğini hepimiz biliyoruz.
kapkara kartal 5 yıl önce
Başkan sonuna kadar haklı tepkisinde. hamza olacak köpeğin derdi ortada hangi maçta kendini attıracak kadar istekliydi bu adam. Hem kim diyebilir teşvik almadı diye. bursa başkanı 1 milyon primi neye dayanarak dağıtıyo. bunları konuş Mehmet Demirkol.
engin 5 yıl önce
Anlam veremediğim şey etrafımdaki 100 adamdan 3 tanesinin beşiktaşın bursa ile rekabetinin olduğu görüşünde. Gerçekten bu bana çok komik geliyor. :)
Uzman Beşiktaşlı 5 yıl önce
Mehmet Demirkol'u iyi bir gözlemci olarak bilirdik. Fakat öyle değilmiş. Tüm Türkiye gördü Hamza Hocanın Beşiktaşı yenelim de birilerine yaranalım diye düşündüğünü. Geçin bu laf salatalarını....
O. Erhan Keskin 5 yıl önce
Adam motive olmanın ötesinde sanki gerginlik yaratmak için çıkmıştı sahaya. Biz şampiyonluk yarışını Bursaspor ile mi yapıyoruz? Hayır! Bursaspor'un Avrupa'ya gitme şansı var mı? Yok! Eeee? Niyeti olay çıkarıp bize ceza aldırmak mıydı,neydi? Peki bunu niçin ve kimin için yapar? Kendi için (ya da Bursaspor için) olmadığı kesin!