HALI SAHA FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU. 33 TAKIMIN MÜCADELE VERDİĞİ TURNUVANIN FİNALİNDE RAKİPLERİNE ÜSTÜNLÜK SAĞLAYAN TAVŞANLI BELEDİYESİ VE BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ ŞAMPİYONLUK KUPASINI KALDIRAN TAKIMLAR OLDU.

Gözden kaçırmayın

Terör Mağdurlarına Beşiktaş Eli Terör Mağdurlarına Beşiktaş Eli
 Bu yıl 18.si düzenlenen Kurumlar arası Halı Saha Futbol Turnuvasında şampiyonlar belli oldu. Final müsabakalarının oynandığı son günde dereceye giren takımlar, centilmen sporcular, gol kralları ile altın karmalara kupaları ve madalyaları takdim edildi. 


Kamu ve Özel olmak üzere iki kategoride toplam 33 takımın mücadele verdiği turnuvada final maçları Özel'de ise ilk bu yıl ilk kez katılan Beşiktaşlılar Derneği ile Erbakan Vakfı, Kamu'da ise Tavşanlı Belediyesi ile Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımları arasında oynandı. 

Çekişmeli ve heyecanlı iki maç sonrasında rakiplerine üstünlük sağlayan Tavşanlı Belediyesi ile Beşiktaşlılar Derneği şampiyonluk kupasını kaldıran takımlar oldu. 
 Müsabakaların hemen ardından düzenlenen kupa töreninde protokol üyeleri turnuvada görev yapan tertip komitesi ve halı saha görevlileri, müsabaka hakemleri, turnuvanın altın karması, gol kralları, en centilmen takımlar ve dereceye giren takımlara ödüllerini takdim etti. 

 2016'nın şampiyonları Beşiktaşlılar Derneği ile Tavşanlı Belediyesi'nin kupalarını veren Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Atabay, yeşil sahada ter döken tüm sporcular ve taraftarlara teşekkür etti. Atabay "Yaklaşık 1 ay önce başlayan turnuvamızda mücadele eden 33 takımın sporcularını gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Geleneksel halı saha turnuvamız bu yılda bir birinden çekişmeli maçlara sahne oldu. Final aşamasında rakiplerini yenerek şampiyon olan takımlarımızı kutluyorum. Bu arada teşekkürü bir borç bildiğimiz arkadaşlarımız var. Sahada ki mücadeleleri takip eden tertip komitemize, halı sahada görev alan arkadaşlarımıza ve maçlarımızda düdük çalan hakemlerimize teşekkür ediyorum" dedi.