Antalya zaferi nedeniyle oyuncularını kutlayan Abdullah Avcı, mücadeleden memnuniyetini belirtip “Yeter ki böyle birlik olalım. Güzel günler görürüz” dedi.

Gözden kaçırmayın

Aboubakar: Beşiktaş benim için her zaman bir seçenek Aboubakar: Beşiktaş benim için her zaman bir seçenek

Galatasaray zaferinin ardından Antalyaspor'u da yenip bu sezon ilk kez üst üste 2 galibiyet alan ve deplasmanda kazanamama serisini de bitiren Beşiktaş'a moraller iyice tavan yapmaya başladı. Derbi sonrası soyunma odasında oyuncularına "Herkes el ele tutarsa neler yapabileceğimizi gördük. Bu duyguyu yaşattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum" diyen teknik direktör Abdullah Avcı, dünkü idman öncesinde de benzer bir konuşma yaptı.

BİRBİRİMİZE ALIŞIYORUZ

Tecrübeli hocanın, "Sistemimiz her hafta biraz daha oturuyor. Birbirimize daha çok alışıyoruz. Sakatlar da düzeliyor. Gelecek için iyi sinyaller verdik" dediği bildirildi. Birlik olmanın önemine vurgu yapan 56 yaşındaki hocanın "Yeter ki sahada birlikte hareket edelim. Yeter ki aile olalım, o zaman başarının gelmemesi için neden kalmaz. Güzel günler görürüz. Mücadeleniz nedeniyle teşekkür ederim ve bunu sezonun kalanında da bekliyorum" ifadeleriyle moral verdiği kaydedildi.

Fotomaç