Beşiktaş'ta Mario Gomez, açıklamaları ile gitme mesajı verirken Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olacak çok güçlü kadro şartı koşmuştu.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta Valerien Ismael derbi planını yaptı Beşiktaş'ta Valerien Ismael derbi planını yaptı
 Yönetim buna yönelik transferler yapacak ancak olası ayrılık halinde de alternatif isimlere yöneldi. Kartal'da 1 numaralı yeni golcü adayı ise İspanyol yıldız Fernando Torres... 32 yaşındaki oyuncunun Milan ile 30 Haziran 2016'da sözleşmesi bitiyor. Ancak Torres, 1.5 yıldır kiralık olarak forma giydiği Atletico Madrid'de kalmak istiyor. Simeone belirsizliği sürerken Atletico'da Torres'in durumu karışık ve Kartal bunu fırsata çevirmeye çalışıyor.

ATLETİCO MADRİD CAVANİ'Yİ ALIRSA
PSG'den ünlü olcü Cavani ile ilgilenen İspanyol kulübü bu durumda Fernando Torres ile yeni anlaşma yapmayabilir. Her ne kadar 2 yıllık sözleşme için temaslar yapıldığı bilgisi olsa da Torres konusundaki kararsızlık ibreyi Beşiktaş'a çevirebilir. Kartal bu konuda ilk temasları geçtiğimiz aylarda yapmıştı. Guti'yi devreye sokan Kartal'ın girişimi sonrasında Torres, Beşiktaş'a sıcak mesajlar yollamıştı.
FİNANSMAN İÇİN SPONSOR ARAYIŞI
Beşiktaş yönetimi İspanya'da vergilerle birlikte 8 milyon euro kazanan Fernando Torres'in yıllık 4 milyon euroluk net ücretini de karşılamaya hazır. Mario Gomez'e 3.5 milyon euro veren yönetim bu konuda fedakarlık yapacak ve imza parası ile dengeyi sağlayacak. Bonservisi elinde olan yıldız golcü için gerekirse sponsor sistemi devreye sokulacak. Edin Dzeko da B planı olarak masada ancak sakatlığı büyük sorun. alternatifler için de araştırmalar devam ediyor.AKŞAM