İspanyol teknik adam, takımda kalmasını istediği isimlerin yanı sıra beraber çalışmak istemediği isimleri ve transferde hangi yolu izleyebileceklerini yönetimle paylaştı. İspanyol çalıştırıcının verdiği ön rapor yönetimi şok etti. Guti hemen her mevkiide değişikliğe gitmek zorunda olduklarının altını çizdi.

* Karius’un bonservisini bu kadar yüksek bir rakama almaktansa Fabri’nin geri getirilmesi için çalışılmasını tercih ederim.
* Gökhan Gönül’ün yanına hatta yerine kesinlikle bir sağ bek almalıyız.
* Caner kalabilir ama Adriano kafa olarak bizimle değil, sol beke de takviye yapmak zorundayız.
* Vida konusu sizin insiyatifinizde ama eğer giderse üst düzey bir stopere ihtiyacımız olacak. Zorunluluk değil ama Isimat-Mirin bizim seviyemizde bir oyuncu değil. Roco ise gelecek sezon bizimle olmamalı.
* Atiba’ya teşekkür etmeliyiz. Medel’i ise satmalıyız. Ön liberoya ihtiyacımız olacağı kesin. Hatta bir değil iki tane.
* Dorukhan bence takımımızın en iyisi. Oğuzhan ise takımda olmamalı.
* Quaresma gitmişti, zorla kaldı. Gitmeli. Töre’yi ben yazın kampta istiyorum. Lens ve Töre’nin durumuna göre transfer yapabiliriz.
* Babel dönecek mi bilmiyorum ama bence dönmemeli. Güven’le devam edebiliriz ama rotasyonda. Ljajic’i solda kullanabilirim.
* Kagawa’nın bonservisini alabilirsek memnun olurum. Aksi halde Ljajic oyun kurucum olur ama yanına bir isim daha gerekir.
* Pektemek ile sözleşme imzalamayalım. Larin’den ise vazgeçelim. Burak’ın yanına bir değil iki forvet daha eklemeliyiz.

Fotospor