Gurur Duyuyorum

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi’nin Kasım ayı sayısında taraftarlara hitaben bir yazı kaleme aldı.

FUTBOL 01.11.2014 - 15:57 22.04.2021 - 00:00 Kartal Bakışı
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Hem başkan hem  de taraftar olarak siyahımızla, beyazımızla gurur duyuyorum" dedi.
 
Orman, kulübün aylık çıkardığı Beşiktaş Dergisi'nin kasım ayı  sayısındaki yazısında, geçen ay başlatılan "Gururlan" projesiyle ilgili  taraftarlardan çok güzel mesajlar ve öneriler aldıklarını belirterek, "Süleyman  Seba'nın, Baba Hakkı'nın, Şeref Bey'in torunları olarak her birinizin paylaştığı  duygular, benim de camiamla bir kez daha gurur duymamı sağlıyor" ifadelerini  kullandı.
 
Beşiktaş camiasının içinde gözlerini açan bir çocuk olduğu için gurur  duyduğunu belirten Orman, yazısında "Gurur duyuyorum ki; değerli ailem ve  büyüklerim beni Beşiktaşlı duruşuyla büyüttü. Gurur duyuyorum ki; camianın önde  gelen efsane isimlerini daha çocuk yaşımdayken tanıma fırsatı buldum. Gurur  duyuyorum ki; bizzat efsanelerimizden çok şey öğrenerek, onları örnek alarak  bugünlere geldim. Gurur duyuyorum ki; büyük bir aşkla bağlı olduğum böyle bir  camianın başkanı oldum" ifadelerine yer verdi.
 
"Sadece kendi imkanlarıyla, yeni mabetleri Vodafone Arena'nın  inşaatını başlatmak ve kulüplerine kazandırmanın kendilerine nasip olduğunu  vurgulayan Orman, şunları kaydetti:
 
"Gurur duyuyorum ki; Türkiye'nin ve dünyanın en önemli markalarıyla  sponsorluk anlaşmaları yaparak, her geçen gün gelirimizi daha da artırıyoruz.  Gurur duyuyorum ki; geçmişte çok zor süreçlerden geçmesine rağmen bu dev çınarı  aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyoruz. Gurur duyuyorum ki; altyapılarımızda  pırıl pırıl çocukları Beşiktaşımız'a ve Türk sporuna kazandırmak için  çalışıyoruz. Gurur duyuyorum ki; Beşiktaş armasının olduğu her branşta tek yürek  olarak başarılara koşuyoruz. Gurur duyuyorum ki; herkesin imrendiği, terbiyeli,  çalışkan, ahlaklı, Şeref'iyle oynayıp, Hakkı'yla kazanan sporculara sahibiz.  Gurur duyuyorum ki; ne koşulda olursa olsun evine götürdüğü ekmek parasından  artırıp, maç bileti alan, formasını alan, Vodafone Arena'ya bir tuğla koyan  birbirinden değerli taraftarlarımız var. Hep demez miyiz; Beşiktaşlı olmak  herkese nasip olmaz! Ben hem başkan hem de taraftar olarak siyahımızla,  beyazımızla gurur duyuyorum." 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@