Güntekin Onay: Quaresma satılmalı

Ünlü spor sunucusu Güntekin Onay, yayıncı kuruluşta transfer gündemini yorumladı.

GÜNDEM 09.07.2018 - 12:50 21.04.2021 - 23:53 Kartal Bakışı

Vida Hırvatistan Milli Takımı’nda Beşiktaş’ta oynadığından daha özgüvenli oynuyor. Takımıyla beraber yarı finale kaldılar. Bilinen bir oyuncu. Bu turnuvada güvenilirliğini de kanıtladı. Beşiktaş’ın transfer politikası Vida’ya bağlı. Eğer 30-35 milyon Euro civarında satabilirse kadrosundaki önemli eksikleri kapatabilir.

"QUARESMA SATILMALI..."

‘’Quaresma Beşiktaş taraftarı tarafından çok seviliyor ancak paraya çevirebiliyorsa satılmalı. Talisca’nın yerine bir oyuncu ve santrafor şart. Larin’in Beşiktaş seviyesinde görmüyorum. Negredo iyi bir paraya satılırsa çok iyi bir kazanç olur. Babel’in sözleşmesi devam ediyor. Gidiyor diye bakmamak lazım. Gökhan Töre ise yeni bir transfer diye düşünülebilir.’’

UEFA Kupası’nda gruptan çıktıktan sonra maçlar 1 hafta arayla oynanıyor. O arada lig şampiyonluğu kaybediliyor.UEFA’da hem final oynayıp hem ligde şampiyon olmak çok zor iş. Tabii Beşiktaş grup kurasına seribaşı olarak katılacak. Grup maçlarında zorlanacağını düşünmüyorum Kadro planlanmasını çok iyi yapmaları lazım. Gökhan’a alternatif hücumcu bir bek arıyorlar. Orta sahada ise Atiba’da bence artık misyonunu tamamladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@