Orman, Demba Ba transferini 1-2 gün içinde noktalamak istiyor.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'ta 3. Vincent Aboubakar dönemi Beşiktaş'ta 3. Vincent Aboubakar dönemi
Beşiktaş’ın 1 numarası İngiltere’de görüşmelerini sürdürürken, sportif direktör Önder Özen de Brezilya’da genç ve gelecek vadeden futbolcuların takımlarıyla ve menajerleriyle görüşmeler gerçekleştirecek.


YENİ sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta başkan Fikret Orman İngiltere’de, sportif direktör Önder Özen de Brezilya’da transfer görüşmelerini sürdürüyor.


Orman, iki gündür Chelsea yöneticileri ile görüşüp Demba Ba transferini sonuçlandırmak için uğraşıyor. Chelsea’nin nihai kararını bekleyen Beşiktaş Başkanı, bir iki güne kadar bu transferi gerçekleştirmek için yoğun bir çaba harcıyor.GÜNEY AMERİKA TURU
SPORTİF Direktör Önder Özen ise Brezilya’da sezon içinde belirlediği genç ve gelecek vadeden futbolcuların takımları ve menajerleri ile transfer görüşmelerinde bulunacak.


Slaven Bilic tarafından kalması için onay verilen Ramon Motta’nın kulübü ile de görüşecek olan Özen, anlaşılması halinde Brezilyalı futbolcunun bonservisini de alacak. Önder Özen’in Brezilya’dan sonra Kolombiya ve Ekvador’a geçerek burada da temaslarda bulunacağı öğrenildi.Fernandes Moskova yolcusuBEŞİKTAŞ’la yolları ayırma kararı alan Manuel Fernandes’in, Rusya’nın Lokomotiv Moskova takımı ile anlaştığı iddia edildi. Benfica’nın da ilgilendiği öne sürülen Fernandes’in Rusya’dan gelen teklifi cazip gördüğü belirtildi.