Güneş'ten Lens ve Negredo'ya özel ilgi

Milli ara nedeniyle verilen iznin ardından hazırlıklarına başlayan Beşiktaş 11 milli futbolcusundan yoksun çalışmalarına devam ediyor.

GÜNDEM 30.08.2017 - 18:55 21.04.2021 - 23:54 Kartal Bakışı

Oğuzhan, Caner, Cenk, Aras, Medel, Atiba, Mitrovic, Pepe ve Quaresma'yı milli takımlarına gönderen Beşiktaş'ta Utku ve Orkan'da Ümit milli takım'da görev alacak.

***

Özellikle takıma yeni katılan isimlerin uyum sorununu çözmeyi hedefleyen Şenol Güneş, Lens ve Negredo ile özel olarak ilgilenecek.

***

Ayrıca milli takımlardaki futbolcuların performansını da yakından takip edecek olan deneyimli çalıştırıcı, teknik ekibinden de bu oyuncular hakkında rapor isteyecek.

***

Transfer çalışmalarına da devam eden Beşiktaş yönetimi, Domagoj Vida'dan haber beklerken, gözler bir yandan da takımdan ayrılacak isimlerde…

***

Kadrodaki şişkinlik nedeniyle Aras, Pedro, Milosevic ve Boyko altyapı ile çalışmalarına devam ederken, bu oyunculara henüz ciddi bir teklifin gelmemesi yönetimi düşündürüyor.

***

Bu oyuncuları takımdan göndererek hem yabancı sayısını hem de yıllık maliyetleri düşürmeyi hedefleyen yönetim, gelecek tekliflere de kolaylık gösterecek.

***

Ayrıca geçtiğimiz sezonu Medipol Başakşehir'de geçirdikten sonra takıma geri dönen Mustafa Pektemek'e de birçok teklifin geldiği; ancak santrfor sayısının yetersiz olmasından dolayı yönetimin gelen teklifleri reddettiği öğrenildi.

***

Kaynak: beIN Sports

Gelişmelerden Haberdar Olun

@