Güneş'ten çok sert Ozan Tufan cevabı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş kendisi için, "Oyuncuların kafasını karıştırıyor" iddiasında bulunan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'na tokat gibi yanıt verdi.

GÜNDEM 10.08.2015 - 20:32 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı

Profesyonel Futbolcular Derneği'nin ödül töreni öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, çok ağır bir ifade kullandı. Usta teknik adam, Ozan Tufan transfer sürecinde kendisini hedef alan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'na yanıt verdi.

'Adam olmak daha önemli'

Güneş, "Oyuncularımı satmayacağımı söyledim ama geçen sezonki hocamız oyuncuların kafasını karıştırıyor" diyen Recep Bölükbaşı'na şu karşılığı verdi: "Bir oyuncu çıkıp 'Kafamı karıştırıyor' desin, ben alnını karışlarım! Başkan, yönetici olabilirsiniz ama adam olmak daha önemli" dedi.

'Fernandao ve Şener...'

Şenol Güneş şöyle devam etti: "Bursaspor'dan Fernandao ile Şener de ayrıldı. Onlar için neden aynı türden açıklamalar yapılmadı. 45 yıldır futbolun içerisindeyim. Birisi çıksın desin ki, 'Sen benim aklımı karıştırıyorsun' ama diyemez. Bir başkana yanıt vermek istemezdim ama mecbur bırakıldım."

RECEP BÖLÜKBAŞI NE DEMİŞTİ?

"Ozan'ın bir sezon daha kalmasını istiyorum. Sözleşmesini uzatacağız ama bazen öyle şeyler geliyor ki, kalıyoruz! Bizim dışımızda gelişen olaylara engel olamıyoruz. Geçen sezonki hocamız oyuncuların kafasını karıştırıyor."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@