Spor Toto Süper Lig'de Göztepe'yi 1-0 mağlup eden Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu. Sinan Akçıl ile dinledikleri bir şarkının kendisine taraftarı hatırlattığını söyleyen Güneş, "Kalbim de temiz, sevgim de temiz devam ediy

Spor Toto Süper Lig'de Göztepe'yi 1-0 mağlup eden Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.
 
"İlk yarıda tamamen yanlış bir oyun vardı"

 "Başlangıçtaki oyuncularımız ile hayata geçen oyun örtüşmedi. Rakibin kenarlardan gelen toplardaki zaaflarını biliyorduk. Ayağa oynanan paslarla etkili olabileceğimizi düşündüğümüz için pas da yapalım dedik ama 1 pozisyon oldu. Teknik kapasitesi yüksek oyuncular olmasına rağmen top kayıpları eksik oldu. İlk yarıda tamamen yanlış bir oyun vardı. 2. yarıda daha etkiliydik, oyunun kontrolü bizdeydi, yine de düşündüğümüz oyun olmadı."
 
"Oyunun daha iyi olmasını ben de bekliyordum"

"Pozisyon zenginliği az olarak kazanmak önemliydi ama oyunun daha iyi olmasını ben de bekliyordum. Oyuncuların maçın şartlarına uyum sağlaması önemliydi."
 
"Kalbim de temiz, sevgim de temiz devam ediyorum"

Gözden kaçırmayın

Veli Kavlak: "Maalesef futbolu bırakıyorum" Veli Kavlak: "Maalesef futbolu bırakıyorum"

"Taraftarın sevgisine karşılık vermek gerekiyor. Geçen Sinan Akçıl ile bir şarkı dinliyordum. 'Kalbini bana verdiğin için çok teşekkür ederim sevgilim'. Onu dinleyince taraftarı düşündüm, kalbim de temiz, sevgim de temiz devam ediyorum."

Skorer