Teknik direktör Şenol Güneş, Avusturya'da tüm oyuncuları görmek istediğini belirtip "Transferde bazı mevkilere acelemiz var ama bazen erken olur, bazen geç" dedi

Teknik direktör Şenol Güneş, Avusturya'nın Wsdorf bölgesinde gerçekleştirecekleri 2. kamp dönemiyle ilgili konuştu. Kafile dün Avusturya'ya giderken, Güneş basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında "Kampın son gününe kadar daha çok müsabaka ağırlıklı antrenman olacak. Bazıları üst üste olacak. Bütün oyuncuları görmek istiyoruz" ifadelerini kullandı. Sakat oyuncular Tolgay Arslan ve Veli Kavlak ile ilgili bilgi veren Güneş, şunları kaydetti: "Tolgay'ın durumunu biliyoruz. Ameliyat olacak. Kendisiyle konuştum. 'Hoca seni oynatmadı, yeni transfer gibi kendini hazırlayan biri olarak gör' dedim. Sakat oyuncu olarak görmemesini söyledim. Veli'nin durumu başka soru işareti. 24 Temmuz'a kadar kendi haline bıraktık. Huzurlu olsun, kafası karışmasın diye böyle yaptık. Daha önce gözüktüğü doktorlar var. Sonucu aldıktan sonra aramıza katılacak. Tolgay, devreye kadar aramızda olmayacak." 

Transferde acelemiz var 
Güneş, Tolgay'ın yerine bir arayışın olup olmadığı sorusunu da, "Katılmadan konuşmak doğru değil. 1 Eylül'e kadar transfer devam eder. Belli pozisyonlara acelemiz vardı. Bazen erken olur, bazen geç. Önemli olan hayırlı olması" diyerek cevapladı.

Gözden kaçırmayın

İngilizler yazdı! Beşiktaş Joao için teklifini yaptı İngilizler yazdı! Beşiktaş Joao için teklifini yaptı

'Yüreğimiz parçalandı'
Teknik direktör Güneş, anlıurfa'nın Suruç ilçesi'ndeki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi. Usta hoca, "Şiddetin ve terörün bitmesini arzuluyoruz. Sayıyı bilmiyoruz ama sayıya bakmamak lazım. Ölen tüm kardeşlerimiz, hepimizin yüreğini parçaladı" şeklinde konuştu.